reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nie pamiętam dokładnie chyba byłam w 5 tygodniu ciąży. Już po terminie miesiączki
Matko a mógłbyś coś więcej napisać ? Dlaczego Ci beta nie wyszła ? Dowiedziałaś się dopiero w 5 tygodniu poprzez test czy jak ? Bo ja dziewczyny dalej nie mam tej @ minęło 4 dni opóźnienia . Nie wytrzymałam do poniedziałku i zrobiłam dzisiaj test po pracy negatywny... Ja nie wiem objawy mam wszystkie jak na @ a tu jej nie ma test negatywny ... Może mi też wyjdzie dopiero w 5 tygodniu bardzo chciałabym wiedzieć jak to u Ciebie było . Bo teraz wychodzi mi jakbym była w 3 tygodniu... Ale żaden test tego nie pokazuje 😂
 
reklama
Ktoś tu pytał o suplementy. No to też dziś wyczytałam tu nazwę ovarin i kupiłam . Nawet nie wiedziałam że coś takiego jest :)

Powiem wam że ostatnio wieczorami czuje się taka pełna jakbym zjadła dwa zestawy powiększone z maka... Mimo że wydaje się że mam dopiero owulację to chyba powtórzę w weekend test ciążowy ( pierwotnie apka pokazywała @ na niedzielę). Dziś mój 32 dc
 
Co czytasz ciekawego?:)
Coś jeszcze czytałam o niewydolności ciałka żółtego, niedomoga lutealna, czy coś takiego. Może mogą być inne przyczyny takich plamień regularnych? Trzeba byłoby popytać lekarzy, któryś na pewno by coś wymyślił, bo większość bagatelizuje wszystko. Ale też może być taki urok organizmu, że ma się plamienia na dwa dni przed @, a później dopiero @, tylko jak wtedy liczyć 1dc? [emoji3]

Ja się zabieram za gotowanie bo umieram z głodu, stary idzie na piwo z kolegami, to mogę w spokoju posprzątać mieszkanie, a potem książka! [emoji85][emoji4]
 
Coś jeszcze czytałam o niewydolności ciałka żółtego, niedomoga lutealna, czy coś takiego. Może mogą być inne przyczyny takich plamień regularnych? Trzeba byłoby popytać lekarzy, któryś na pewno by coś wymyślił, bo większość bagatelizuje wszystko. Ale też może być taki urok organizmu, że ma się plamienia na dwa dni przed @, a później dopiero @, tylko jak wtedy liczyć 1dc? [emoji3]

Ja się zabieram za gotowanie bo umieram z głodu, stary idzie na piwo z kolegami, to mogę w spokoju posprzątać mieszkanie, a potem książka! [emoji85][emoji4]
Niedomoga to właśnie niski progesteron. Od razu tak myślałam, ale brałam luteinę prze 3 cykle i nie pomogło. Więc myślę tak jak piszesz że po prostu tak mam. Ale z drugiej strony to dziwne że przy regularnych cyklach nagle zaczęły się takie plamienia [emoji1745]
 
Matko a mógłbyś coś więcej napisać ? Dlaczego Ci beta nie wyszła ? Dowiedziałaś się dopiero w 5 tygodniu poprzez test czy jak ? Bo ja dziewczyny dalej nie mam tej @ minęło 4 dni opóźnienia . Nie wytrzymałam do poniedziałku i zrobiłam dzisiaj test po pracy negatywny... Ja nie wiem objawy mam wszystkie jak na @ a tu jej nie ma test negatywny ... Może mi też wyjdzie dopiero w 5 tygodniu bardzo chciałabym wiedzieć jak to u Ciebie było . Bo teraz wychodzi mi jakbym była w 3 tygodniu... Ale żaden test tego nie pokazuje [emoji23]
W 5 tygodniu ciąży mi nie wyszła. Czytając opinie o becie byłam przekonana że na 100% nie jestem w ciąży. A opóźnienie okresu myślałam że jest przez bardzo dużo zmian,stresów, wakacje. (Zaszłam w ciążę w noc poślubną jak się okazało) później był miesiąc miodowy itd itd. o ciąży dowiedziałam się chyba jakoś w 7tc okres nadal nie przychodził , a przyjaciółka miała już dawno dawno ( zawsze miałyśmy podobnie) gdzieś miałam jakiś zawieruszony test i wyszly oczywiście dwie grube krechy. Poszłam na betę i wysokość bety wskazywał już na wysoki tydzień, więc z marszu poszłam do ginekologa i tam już zobaczyłam bijące serduszko. Bardzo całą ciążę się stresowałam bo jak beta wyszła negatywna to było parę wieczorow z winkiem. No ale na szczęście synuś zdrowy, donoszony
 
20 DC. Najprawdopodobniej przegapiona owu, która wyskoczyła wczesniej niz myślałam. Przytulanki dwa dni po owu (najprawdopodobniej). Przynajmniej czekam na @ bez złudzeń, chociaż niesmak straconego dnia pozostaje 😟...
 
reklama
Hej dziewczyny . Nie udzielałam się ale teraz to zmieniam ☺️
My z narzeczonym staramy się od kwietnia i nic.. okres powinnam dostać jutro , wcześniejszy miałam 15 grudnia.. może mi się uda wkońcu zaciążyć 😀 objawia okresu brak , kilka dni temu 1 dzień bolały mnie piersi.. ale leciutko a teraz nic.. w tamtym miesiącu przed okresem bolały mnie jajniki i podbrzusze , bardzo . Więc nie wiem co jest grane 🤔 i dzisiaj strasznie muli mnie w żołądku.. dostałam też w niedzielę wcześniej krwawienia takiego że był śluz i lekkim kolorze krwi i nie wiem co to ..
 
Do góry