reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
W 5 tygodniu ciąży mi nie wyszła. Czytając opinie o becie byłam przekonana że na 100% nie jestem w ciąży. A opóźnienie okresu myślałam że jest przez bardzo dużo zmian,stresów, wakacje. (Zaszłam w ciążę w noc poślubną jak się okazało) później był miesiąc miodowy itd itd. o ciąży dowiedziałam się chyba jakoś w 7tc okres nadal nie przychodził , a przyjaciółka miała już dawno dawno ( zawsze miałyśmy podobnie) gdzieś miałam jakiś zawieruszony test i wyszly oczywiście dwie grube krechy. Poszłam na betę i wysokość bety wskazywał już na wysoki tydzień, więc z marszu poszłam do ginekologa i tam już zobaczyłam bijące serduszko. Bardzo całą ciążę się stresowałam bo jak beta wyszła negatywna to było parę wieczorow z winkiem. No ale na szczęście synuś zdrowy, donoszony
Ale jajka ... Dziękuję Ci za odpowiedź😘😘😘 może jest dla mnie nadzieja 😊😊😁
 
U mnie 11dc, nie wiem kiedy będzie owulacja, bo moje cykle sa nieregularne, w poniedzialek idę na monitoring, zobaczymy czy rosnie jakis pecherzyk, mam nadzieję...dzialamy od dzisiaj i jestem dobrej mysli
 
reklama
Niedomoga to właśnie niski progesteron. Od razu tak myślałam, ale brałam luteinę prze 3 cykle i nie pomogło. Więc myślę tak jak piszesz że po prostu tak mam. Ale z drugiej strony to dziwne że przy regularnych cyklach nagle zaczęły się takie plamienia [emoji1745]
No dziwne :( Może 3 cykle to było za krotko albo dawka luteiny za mała. No i ja jak miałam jeszcze wiele lat temu problemy z cyklami to luteina na mnie nie działała i nawet miesiączki przy niej nie miałam. Dopiero duphaston wszystko uregulował i metformina.
 
Do góry