reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
O matko....aż się boję co to ze mną będzie...ja odkryłam pcos dopiero przy staraniach czyli pół roku temu.
Robię co miesiąc 22dc progesteron (w tym miesiącu odpuszczę chyba) i mam nieznaczne więcej niż 10 czyli lekarz powiedział że owu była i badał w 2dc czy pękł ale jest ok pęka.
Ten cykl mam bardzo bolesny praktycznie podczas owulacji bardzo bolaly jajniki musialam brać przeciwbólowe a że były święta to nie chciałam dzwonić do lekarza oraz podczas stosunku bolała prawy jajnik że tylko przy jednej pozycji mogliśmy działać ale teraz mąż mnie namawia a ja nie chcę bo się boję że będzie boleć. Teraz mnie tak lekko pobolewaja tzn odczuwam że są heh...bardzo mi pomaga w 2 fazie cyklu picie siemienia lnianego bo mam dużo śluzu a jak nie piłam to sucho heh...
przy następnej wizycie powiem lekarzowi co i jak bo w jednym miesiącu jest tak a w innym inaczej
Ja tak samo jak ty dowiedziałam się jak zaczęliśmy się starać ale nie miałam żadnego monitorowania tylko moja gin dała mi leki na owulacja przez dwa cykle ale nie zaszłam wtedy i wysłała mnie teraz na badania hormonalne do szpitala i tak czekam na ta miesiączke bo mam 35dc cyklu więc mogła by już być ale może będzie na dniach zobaczymy
 
Dołączam ;) Jestem dopiero w 1 cyklu starań, dzisiaj 20dc, ale cykle mam nawet na duphastonie nieregularne. Wg testu owulacyjnego owu miałam 30-31 grudnia, więc czekam na ok 13 stycznia z testowaniem [emoji1696]
Czyli czekamy razem bo mi flo pożyje @ na 12 stycznia. Też mam nieregularne cykle ale mam nadzieję że ten cykl będzie szczęśliwy 🎆🎊
 
Ja też termin @ niby na 11 ale nie wiem jak to będzie w tym cyklu.
Jakiś sposób na to żeby nie świrować?
Mam 20dc, nie wiem czy nie podziałaliśmy za mało, ale znowu dziewczynom się zdarzały cykle z jednym strzałem i się udawało.
Uh człowiek by chciał wiedzieć od razu czy się udało czy nie A nie takie czekanie 2 tyg;/
 
Ja też termin @ niby na 11 ale nie wiem jak to będzie w tym cyklu.
Jakiś sposób na to żeby nie świrować?
Mam 20dc, nie wiem czy nie podziałaliśmy za mało, ale znowu dziewczynom się zdarzały cykle z jednym strzałem i się udawało.
Uh człowiek by chciał wiedzieć od razu czy się udało czy nie A nie takie czekanie 2 tyg;/
Również bym przygarneła jakiś sposób na "nie świrowanie"😁 nadzieję trzeba mieć do samego końca (w naszym przypadku do 1 dni kolejnej @)🙊. Trzymam kciuki i 🤞
 
Moja tez podpowiada ze trzeba probowac w przyszlym miesiacu... ale dziś robilam to przyjaciolka twierdzila ze cien cienia widzi tylko u mnie do @ to nie wiadomo ile... albo zaraz albo okolo 3 kroli. Rano sprobuje ostatni a jak nie to po planowej @. Ot mozg sie upiera swoje a cialo swoje. Dzis to piersi bola ze sie schylic nie moge... jak nigdy...
 
Ja też termin @ niby na 11 ale nie wiem jak to będzie w tym cyklu.
Jakiś sposób na to żeby nie świrować?
Mam 20dc, nie wiem czy nie podziałaliśmy za mało, ale znowu dziewczynom się zdarzały cykle z jednym strzałem i się udawało.
Uh człowiek by chciał wiedzieć od razu czy się udało czy nie A nie takie czekanie 2 tyg;/
Teraz najgorszy etap cyklu. Ja jestem czwartek i piątek na urlopie z młodym w domu więc zleci . Potem w pracy będzie sie dużo działo to mam nadzieję że zleci do kolejnego weekendu w mgnieniu oka :D
 
reklama
Ja dziewcyzny miałam torbiel na jajniku przez to dostałam okresu dopiero w 46 dc. Czy możliwe żebym miala owulacje według normalnego cyklu a nie tego wymuszonego? Bo wypada mi owulacja wlansie a tak mnie boli lewy jajnik ze szok i nie wiem czy owu mam czy znowu jakiś pieron się przytrafił :/ To byłaby owu i okres w jednym Czasie
 
Do góry