reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny, umówiłam się do gina na dzisiaj. Słuchajcie, najbliższy wolny termin na NFZ jest na 7 lipca hahaha dramat!!
Ja dzisiaj prywatnie płacę 200zl
A tak na marginesie, jeśli spóźnia mi się okres, to gin może cokolwiek zobaczyć, co ewentualnie mogłoby wskazywać na ciążę?
Wydaje mi się że gdzieś czytałam że mogą być jakieś zmiany w szyjce macicy i w pochwie w pierwszych tygodniach 🤔
 
reklama
O M G... Idę sobie do toalety a tam na wkładce troszkę dosłownie odrobinę krwii [emoji33] a właściwie śluz podbarwiony krawia. Jeśli owu była 24.01 (co ciężko stwierdzic bo testy wychodziły pozytywne przez 4 dni aż) to czy możliwa jest już implantacja? Bo coś tak myślę że to grubo za wcześnie [emoji58] wtf. Nie mam raczej żadnej infekcji ani nic takiego i aż mi się gorąco zrobiło jak to zobaczyłam
Cyklowa siostro, proszę mi się nie wyłamywać za bardzo do przodu, grzecznie do 6 (No dobra chociaż do 3) nie testujemy ;)
 
Wczoraj robilam testy owulacyjne wyszly dwie kreski ale jasne, a dzisiaj zrobilam na południe i wyszly tez dwie juz ciemniejsze, czyli vedzie jutro owu dobrze to interpretuje tak jest na opakowaniu.
 
Cierpliwość mam, to też muszę przyznać:D
A czy ginekolog może zrobić mi test ciążowy? Wiem, że to może głupie pytanie, ale zawsze mnie to ciekawi :D
Czuje jak mnie lekko ćmi podbrzusze, więc coś czuję, że dzisiaj ginekolog mi powie, że wszystko się przygotowuje na miesiączke.


no to moja droga!!!! juz 3 dni temu powinnysmy tu podziwiac lekkie kreski na Twoim tescie! swoja droga podziwiam za cierpliwosc...
To gdzie Ty juz 3 dni temu bylas ;) my czekamy na kreseczki :)
 
Dokładnie! Idealnie napisane!
Powiem Wam, że tak czytam te stronice i co mi się nasuwa, to, że jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził, serio. Nawet nie ma co próbować [emoji23] Generalnie to pierwsze forum na jakim się zarejestrowałam i omijam wdawanie się w jakieś pyskówki [emoji23] Jednak przykre jest to jak człowiek człowiekowi potrafi być wilkiem. Nie wiem czemu kogoś miałoby obchodzić kiedy ktoś idzie na zwolnienie z powodu ciąży. Drażnią mnie takie licytacje typu ja czułam się tak i siak a pracowałam do końca ciąży! No i super, chciałaś to pracowałaś. Szefostwo w jakiś sposób to doceniło tak w ogóle? Zarzynać się dla obcych ludzi, którzy generalnie mają to w dupie. Co kto lubi.
 
reklama
Cierpliwość mam, to też muszę przyznać:D
A czy ginekolog może zrobić mi test ciążowy? Wiem, że to może głupie pytanie, ale zawsze mnie to ciekawi :D
Czuje jak mnie lekko ćmi podbrzusze, więc coś czuję, że dzisiaj ginekolog mi powie, że wszystko się przygotowuje na miesiączke.
mysle, ze moze ale dla ginekologa bardziej wynik beta hcg jest potwierdzeniem, ze jest to poczatek ciazy, przynajmniej poki nie potwierdzi zarodka z bijacym serduszkiem kolo 6 tygodnia. moja jak poszlam do niej we wtorek i powiedzialam, ze mam pozytywny test to kazala zrobic beta hcg od razu. wrocilam z wynikiem 36,5 to powiedziala mi, ze dla niej jako lekarza ciaza zaczyna sie od 50 w gore wiec po 48godzinach kazala powtorzyc. wrocilam z przyrostem do niej i obliczyla szybko kiedy mniej wiecej beta bedzie na wysokosci 10.000 i ustalila termin kiedy mam sie zglosic na usg bo wtedy powinno byc juz widac serduszko wiec mogla potwierdzic ciaze.
 
Do góry