reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Tak, kompletnie nic aż właśnie pojawiło się jakieś drobne plamienie że śluzem. A raczej śluz z odrobiną krwii. Biegam sprawdzić czy jest tego więcej ale nic 🤷‍♀️ więc chyba jednak to nie implantacja. Za wcześnie troszkę chyba na to 🥴 moje cykle zazwyczaj 28/29 dni.
Kto wie, przecież przy implantacji często nie ma krwawień, a jeśli było lekkie to może o czymś świadczyć :) z resztą czas pokaże, trzymam kciuki 🤩
 
mysle, ze moze ale dla ginekologa bardziej wynik beta hcg jest potwierdzeniem, ze jest to poczatek ciazy, przynajmniej poki nie potwierdzi zarodka z bijacym serduszkiem kolo 6 tygodnia. moja jak poszlam do niej we wtorek i powiedzialam, ze mam pozytywny test to kazala zrobic beta hcg od razu. wrocilam z wynikiem 36,5 to powiedziala mi, ze dla niej jako lekarza ciaza zaczyna sie od 50 w gore wiec po 48godzinach kazala powtorzyc. wrocilam z przyrostem do niej i obliczyla szybko kiedy mniej wiecej beta bedzie na wysokosci 10.000 i ustalila termin kiedy mam sie zglosic na usg bo wtedy powinno byc juz widac serduszko wiec mogla potwierdzic ciaze.
Dziękuję za odpowiedź 😘
 
Witam Was Dziewczyny :-)
Witam rownież nowe kolezanki i szczerze gratuluje kolejnych pozytywnych testow :-)

Dotarłam wczoraj do lekarza z tym moim wczesniejszym okresem. Powiedzial ze czasem tak sie zdarza ale zrobil mi badanie i pobrał cytologie. . Na szczescie nic zlego sie nie dzieje. I w dodatku okazalo sie ze mam pecherzyk 15mm na 13mm. W weekend kazal dzialac bo dzis moj 12dc. Ale do weekendu raczej czekac nie zamierzam. Przytulanki beda wczesniej dla wlasnej przyjemnosci. I stwierdzil ze jest ciekawy czy ten pęcherzyk peknie i kazal przyjsc za tydzien w poniedzialek..

Ktoras z Was pisala ze chyba zostanie tu sama.. Jest w błędzie. Ja tu jeszcze bede :-) My staramy sie prawie dwa lata.. i tez przestałam sie łudzić ze cokolwiek z tego nam wyjdzie.. Może taki jest plan Tego u Góry...

A jak tam pogoda u Was?? U mnie deszczowo i sennie..
 
reklama
Do góry