reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

decyzja czy powiedziec czy nie nalezala do Verony i ona ja podjela, nikt nie ma prawa tego krytykowac albo sie z nia nie zgadzac... to jej zycie i jej wybory. co do ciazy... ja od 6 tygodnia wymiotowalam, do 8 razy dziennie, wiec to bardzo wczesna ciaza. dzwiganie nie zaszkodzi jesli ciaza jest zdrowa a tego nie wie nikt do pierwszego usg.. wystarczy skracajaca sie szyjka zeby otzrymac zakaz aktywnosci fizycznej, w tym dzwigania. . stres za to potrafi wyrzadzic wiele krzywdy. na kazdym etapie ciazy, zdrowie dziecka i mamy sa najwazniejsze!!! nie praca, nie pracodawca, nie szefowa, nie to co powiedza ludzie, nie to co pomyslisz sobie Ty o kolejnej ciezarnej idacej na L4 od razu... chcialas pracowac to pracowalas... to byl Twoj wybor ale nie miej pretensji do dziewczyn, dla ktorych zdrowie ich malenstwa jest najwazniejsze! praca to tylko dodatek do zycia, nic wiecej. zycie to mąż, dziecko i dom... prace zawsze mozna zmienic wiec nie warto sie przejmowac tym co mysla inni.
Jeśli dla Ciebie nie liczysz się Ty i Twój rozwój tylko mąż, dom i dzieci no to współczuję.

Dla mnie najważniejsza jest równowaga w tym swój rozwój.
[/QUOTE]
no, wiele osob powie, ze jestem malo ambitna :) cóż, lubie ten moj brak ambicji w takim razie. i nie musisz mi wspolczuc. uwazam sie za naprawde spora szczesciare w zyciu, mimo, ze czasem dostalam porzadnego kopniaka od losu. nie mam milionow na koncie, nie mam zajebistej pracy, nie mam w zasadzie kariery, ale mam cudownego faceta, ktory kazdego dnia wraca z pracy i caluje mnie w usta, siada ze mna, jemy obiad i rozmawiamy jak nam minelo te kilka godzin gdy sie nie widzielismy. gdy zje caluje mnie znowu, mowiac, ze w zadnej restauracji tak dobrze nigdy nie jadl i ze konczac prace mysli tylko o tym aby wrocic do ns do domu, bo tu czuje sie najlepiej... za 5 miesiecy zostane mama jakiegos cudownego malenkiego czlowieczka, ktory wywroci nasze zycie do gory nogami ale wniesie radosc i szczescie jakiego jeszcze nie znamy, moim najwiekszym osiagnieciem bedzie sprawic, aby mial fajne zycie i zajebistych rodzicow. mam dom, ktory kocham, w miejscu ktore choc nie jest moim rodzinnym miejscem, bo wychowalam sie 200km stad to pokochalam calym sercem. mam wspanialych rodzicow, cudownych braci i bratowe, swietnego szwagra i szwagierke. i nawet nie takich zlych tesciow. nie narzekam na zdrowie, choc wiadomo, ze zawsze moglo byc lepiej. nie patrze na to czego nie mam bo staram sie czerpac radosc z tego co osiagnelam w zyciu a uwazam, ze znalezienie faceta, ktory bedzie mezem, kochankiem i przyjacielem, zalozenie z nim rodziny, wychowanie z nim wspolnie dzieci to cos czego w zyciu zycze kazdej kobiecie. naprawde nie musisz mi wspolczuc bo dla mnie wlasnie to oznacza najwieksze szczescie i rownowage w zyciu, praca jest tylko dodatkiem... dla Ciebie nie musi, ja za Ciebie zycia nie przezyje a kazdy ma inne priorytety.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja powiedziałam rodzicom o ciąży w 6tc, w ten sam dzień dostałam wynik bety i miałam usg, okazało się że nie jest dobrze. Dlatego nigdy więcej na tak wczesnym etapie nikomu nie powiemy. Człowiek chyba musi się poprostu przejechać żeby w przyszłości był mądrzejszy [emoji16]
Reakcji szefowej można było się spodziewać. Ale ja nie umiem zrozumieć osób które tak wcześnie mówią w pracy czy znajomym i rodzinie może dlatego że poroniłam dwa razy w 7 tc i wiem że życie nie jest tak proste. Tak jak dziewczyny wspomniały trudniej jest się tłumaczyć że już się nie jest w ciąży niż nie mówić że się jest.
Długo pracujesz w tej firmie?
 
Chcecie się umieralniac na wzajem to załóżcie inny wątek albo na privie bo co się wejdzie na forum to jak nie najazd na jedną to na drugą.
Ja tam nie odczuwam tego jak jakiegoś umoralniania. Każdy ma prawo powiedziec co myśli skoro ktoś taki temat zaczął. Po prostu rozmowa jakoś tak sama zeszła na ten temat. Chociaż faktycznie nie ma co tego ciągnąć.
 
Przepraszam ze się wtryniam w temat, ale dopiero co założyłam konto jeszcze nie wiem jak to działa dodałam tu post w odpowiedzi pod 1 postem staraczki2020 i nie mam pojęcia czy go w ogóle widać mam zero powiadomień a chciałabym zeby ktos mi doradził :( spojrzał na test swoim okiem :(
Ja to chyba przegapiłam Twój post.
 
reklama
Niby cos widac. Ale to musialam najpierw ekran wyszorowac. Albo powtorz test za pare dni albo na bete
Przepraszam ze się wtryniam w temat, ale dopiero co założyłam konto jeszcze nie wiem jak to działa dodałam tu post w odpowiedzi pod 1 postem staraczki2020 i nie mam pojęcia czy go w ogóle widać mam zero powiadomień a chciałabym zeby ktos mi doradził :( spojrzał na test swoim okiem :(
 
Do góry