reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Przepraszam ze się podpinam pod jakaś odpowiedz [emoji85] ale dopiero co założyłam konto i nie mam pojęcia jak wrzucić swój własny komentarz, staramy się z mężem od 4 lat o dziecko i nic... lekarze twierdzą ze jesteśmy zdrowi, ale ja wiem mimo wszystko ze coś jest nie tak. Ostatnie badania miałam robione w sierpniu 2019 od tamtej pory mam bóle podczas stosunku, duże bóle jajnika lewego, bóle macicy i plamienia po okresie... moje pytanie jest takie czy widzicie może 2 kreskę? W tym miesiącu miałam plamienie po okresie, a już 6 dzień boli mnie lewy jajnik bolą piersi, zazwyczaj przy owulacji bolał mnie prawy i nie tak mocno i nie tyle dni to było max 3 dni w zeszłym tygodniu we wtorek zrobiłam test i ja, mąż i siostra widzieliśmy cień drugiej kreski, powtórzyłam test w sobotę nie było nic [emoji3525] Zaczęły bolec mnie piersi a do okresu jeszcze 13 dni wiem wiem nie powinnam robić testów tyle czasu przed miesiączka ale momentami to ja już wariuje...wczoraj powtórzyłam test bolą mnie bardzo piersi test zrobiłam na wieczór od tak po prostu bo u mnie robienie testów to już hobby[emoji85] i znowu widziałam cień i pod światło tez... dzisiaj rano powtórzyłam test i nic... ja nie wiem czy to mój organizm mi płata takie figle, bo nie tylko ja widziałam ten cień we wtorek... wczoraj wysłałam siostrze zdj i napisała ze tez widzi cień ale beta powinna była wzrosnąć do tego czasu poza tym powiedziała ze coś nie tak musi byc ze raz jest cień raz nie ma i ze to chyba testy oszukują bądź mój organizm już plata mi figle
Kochana ja nie widzę drugiej kreski, ale u mnie też wychodziła biel vizira na początku, gdzie beta już była podwyższona. [emoji6] Możesz spróbować za kilka dni znowu sikanca albo skoczyć na badanie z krwi i będzie wiadomo [emoji4]
 
Dziewczyny dajcie już spokój z postami o veronie :)

Gratulacje dla wszystkich którym się udało!

U mnie 27 dc, w 18 dc miałam kłucie jajnika, a potem znowu 24 dc i wczoraj bardzo mnie bolał lewy jajnik najpierw a potem podbrzusze, śluz jakiś był od połowy cyklu, potem znikł a potem znowu na dwa dni się pojawił, nie wiem o co chodzi. Plecy trochę pobolewają jak na okres. Ciekawe co z tego będzie. Nie wiem kiedy testować, myślałam o niedzieli.
 
A na ilo dniowe cykle 27 dc i kiedy owu
Dziewczyny dajcie już spokój z postami o veronie :)

Gratulacje dla wszystkich którym się udało!

U mnie 27 dc, w 18 dc miałam kłucie jajnika, a potem znowu 24 dc i wczoraj bardzo mnie bolał lewy jajnik najpierw a potem podbrzusze, śluz jakiś był od połowy cyklu, potem znikł a potem znowu na dwa dni się pojawił, nie wiem o co chodzi. Plecy trochę pobolewają jak na okres. Ciekawe co z tego będzie. Nie wiem kiedy testować, myślałam o niedzieli.
 
Przepraszam ze się podpinam pod jakaś odpowiedz 🙈 ale dopiero co założyłam konto i nie mam pojęcia jak wrzucić swój własny komentarz, staramy się z mężem od 4 lat o dziecko i nic... lekarze twierdzą ze jesteśmy zdrowi, ale ja wiem mimo wszystko ze coś jest nie tak. Ostatnie badania miałam robione w sierpniu 2019 od tamtej pory mam bóle podczas stosunku, duże bóle jajnika lewego, bóle macicy i plamienia po okresie... moje pytanie jest takie czy widzicie może 2 kreskę? W tym miesiącu miałam plamienie po okresie, a już 6 dzień boli mnie lewy jajnik bolą piersi, zazwyczaj przy owulacji bolał mnie prawy i nie tak mocno i nie tyle dni to było max 3 dni w zeszłym tygodniu we wtorek zrobiłam test i ja, mąż i siostra widzieliśmy cień drugiej kreski, powtórzyłam test w sobotę nie było nic ☹ Zaczęły bolec mnie piersi a do okresu jeszcze 13 dni wiem wiem nie powinnam robić testów tyle czasu przed miesiączka ale momentami to ja już wariuje...wczoraj powtórzyłam test bolą mnie bardzo piersi test zrobiłam na wieczór od tak po prostu bo u mnie robienie testów to już hobby🙈 i znowu widziałam cień i pod światło tez... dzisiaj rano powtórzyłam test i nic... ja nie wiem czy to mój organizm mi płata takie figle, bo nie tylko ja widziałam ten cień we wtorek... wczoraj wysłałam siostrze zdj i napisała ze tez widzi cień ale beta powinna była wzrosnąć do tego czasu poza tym powiedziała ze coś nie tak musi byc ze raz jest cień raz nie ma i ze to chyba testy oszukują bądź mój organizm już plata mi figle
poczekaj spokojnie do chociaz 2 dni przed @ iludniowe masz cykle? bo jesli regularne 28-30 to majac 13dni do @ jestes wlansie w trakcie owulacji a wiec testy nie moga wychodzic pozytywne...
 
Ja tam nie odczuwam tego jak jakiegoś umoralniania. Każdy ma prawo powiedziec co myśli skoro ktoś taki temat zaczął. Po prostu rozmowa jakoś tak sama zeszła na ten temat. Chociaż faktycznie nie ma co tego ciągnąć.
Dokladnie kazdy powiedzial co mysli, ale nikt nikomu nic zlego nie zyczy ! Kazda cieszy sie z kazdych II kreseczek i zyczy jak najlepszej ciazy ❤
 
Mogłabyś go oskarżyć [emoji6] Nikt na rozmowie o pracę nie ma prawa nawet pytać o takie sprawy.
Pamiętam, że kiedyś pracowałam w zabce. Na rozmowie kwalifikacyjnej szef (facet lat 40) zadał mi pytanie prosto w oczy czy się zabezpieczam i czy planuję dziecko, czy jestem w stałym związku. Czujecie to? Niektórzy pracodawcy są serio powaleni. Poczułam się tak upokorzona i zawstydzona tym pytaniem że łzy mi do oczu naszły. A byłam świeżo po stracie ciąży w 23 tyg [emoji849]
 
reklama
Wiecie co ? Tak dzis popatrzylam na mojego meza po wczorajszym. I ja sie zastanawiam czy to on w ciazy nie jest :D zupelnie inny :) chyba ze to po prostu wczorajszy samogon mu jeszcze nie odparowal [emoji23] ale juz wiem ze w weekend bedzie swietowal bo przyjezdzaja nasi przyjaciele(swiadkowie nasi) spod Hrubieszowa :D i mysle ze on jest tak szczesliwy ze po prostu im powie zwracajac uwage na szczegolna ostroznosc :) Chlopaki traktuja sie nawet bardziej niz bracia :) tak sie zastanawiam czy mu wolnego na poniedzialek nie zalatwiac :)
 
Do góry