reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej :-)
Ileż tu emocji, widać hormony szaleją ;-)
Gratuluję tymi z dwoma kreseczkami. Rośnijcie zdrowo.
Jakby nie było forum to miejsce wymiany myśli i cóż, trzeba przyjąć to, że nie każdy z każdym będzie się zgadzał. Im dalej w las tym będzie gorzej - czy robić prenatalne, czy karmić piersią i czy szczepić :)
 
reklama
O M G... Idę sobie do toalety a tam na wkładce troszkę dosłownie odrobinę krwii 😱 a właściwie śluz podbarwiony krawia. Jeśli owu była 24.01 (co ciężko stwierdzic bo testy wychodziły pozytywne przez 4 dni aż) to czy możliwa jest już implantacja? Bo coś tak myślę że to grubo za wcześnie 😑 wtf. Nie mam raczej żadnej infekcji ani nic takiego i aż mi się gorąco zrobiło jak to zobaczyłam
 
Powiem Ci tak... moim zdaniem wszystko jest mozliwe :)
O M G... Idę sobie do toalety a tam na wkładce troszkę dosłownie odrobinę krwii [emoji33] a właściwie śluz podbarwiony krawia. Jeśli owu była 24.01 (co ciężko stwierdzic bo testy wychodziły pozytywne przez 4 dni aż) to czy możliwa jest już implantacja? Bo coś tak myślę że to grubo za wcześnie [emoji58] wtf. Nie mam raczej żadnej infekcji ani nic takiego i aż mi się gorąco zrobiło jak to zobaczyłam
 
O M G... Idę sobie do toalety a tam na wkładce troszkę dosłownie odrobinę krwii 😱 a właściwie śluz podbarwiony krawia. Jeśli owu była 24.01 (co ciężko stwierdzic bo testy wychodziły pozytywne przez 4 dni aż) to czy możliwa jest już implantacja? Bo coś tak myślę że to grubo za wcześnie 😑 wtf. Nie mam raczej żadnej infekcji ani nic takiego i aż mi się gorąco zrobiło jak to zobaczyłam
moze byc :) zwlaszcza ze jak sama piszesz, owulacja mogla byc wczesniej... teraz to dopeiro beda emocje :D trzymam mocno kciuki, zeby to bylo wlasnie zagniezdzenie i zebys juz niedlugo zobaczyla II
 
Kupiłam wczoraj tak jak radziłaś te paskowe testy. Jeden zrobiłam wczoraj ok 17 a drugi dziś rano o 6. Rano zrobiłam jednocześnie też clearblue i znowu mogająca buźka. Wrzucam zdj paskowych ;) niby na opakowaniu jest napisane że jeśli kreska jest jasna to nie ma owulacji, ale te wydają mi się dosyć ciemne ;)Zobacz załącznik 1073401
Ten dzisiejszy to pozytyw wg mnie
 
Kochana ja nie widzę drugiej kreski, ale u mnie też wychodziła biel vizira na początku, gdzie beta już była podwyższona. [emoji6] Możesz spróbować za kilka dni znowu sikanca albo skoczyć na badanie z krwi i będzie wiadomo [emoji4]
Możesz powiedzieć coś więcej bo mnie każdy taki post nadzieja napawa [emoji854]
W których dniach cyklu wychodził negatywny? Kiedy wyszedł pozytywny?
 
reklama
Z reszta oboje mamy nie male :D dobrobyt przy mezu poszedl mi w boczki i mialam isc na diete jak sie nie uda :D bo troche jest do zgubienia. A teraz to juz za pozno :D

P.s. w pierwszej ciazy przytylam 48 kilo .... [emoji23] jak teraz bedzie wszystko dobrze to mam nadzieje e nie bedzie takiego skoku...
gorzej jak mu brzuch zacznie rosnac razem z Twoim :D
 
Do góry