reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cały czas bywałam spokojna, robiłam wszystko by się wyciszyć. NIe testowałam jak same widziałyście, starałam się podchodzić spokojnie, ostrożnie. Czekałam na termin @, by robić bete. Jak czułam stres to od razu szłam na spacer, robiłam trening, wysiadywałam na kawie, wszystko byle nie myśleć. Wkręcałam sobie pozytywne myśli i czułam sie spokojnie. ***** to dało!

Tak myśle nad rozstaniem, bo to szkoda czasu i dla niego i dla mnie. I tak już nic nie wyjdzie. Skoro przez rok nic nie zatrybiło to juz nie zatrybi i tyle.... A takto może on jeszcze zdoła mieć dzieci... skoro ja ich nie mogę mieć.
No co Ty gadasz w ogóle kobieto... Nie możesz się poddać teraz! Tyle już walczysz i teraz się poddawać? Uda się nam w końcu też, zobaczysz! Są pary które staraja się kilka lat i dopiero się udaje. U mnie 7 cykl, co prawda mam już jedno dziecko ale nieudane starania są tak samo dołujące. Walcz dalej i się nie poddawaj. Uda się zobaczysz
 
reklama
Cały czas bywałam spokojna, robiłam wszystko by się wyciszyć. NIe testowałam jak same widziałyście, starałam się podchodzić spokojnie, ostrożnie. Czekałam na termin @, by robić bete. Jak czułam stres to od razu szłam na spacer, robiłam trening, wysiadywałam na kawie, wszystko byle nie myśleć. Wkręcałam sobie pozytywne myśli i czułam sie spokojnie. ***** to dało!

Tak myśle nad rozstaniem, bo to szkoda czasu i dla niego i dla mnie. I tak już nic nie wyjdzie. Skoro przez rok nic nie zatrybiło to juz nie zatrybi i tyle.... A takto może on jeszcze zdoła mieć dzieci... skoro ja ich nie mogę mieć.
Trudno jest wiem po sobie ja juz bede 4 lata po slubie starania nie wiem dokladnie kiedy jie liczylam ze id tego cyklu zaczynam ale ostatnio to tak mam juz dosyc ze naprawde takze wiem co czujesz, masz girszg dzien poprostu jesli go naprawde kochasz to nie mysl tak on jakby chcial i by cie nie kochal to nie bylibyscie razem tak mysle napewno chce byc z toba czy bedzie miec dziecko czy nie, nie mozesz sie poddac i nie mozesz myslec ze juz go nie bedzie ofpusc na chwile ciesz sie z kochania z mezem moze cos pomoze, ja tez juz nie wiem co robic zeby tylko nie myslec ale my jestesny z toba zawsze mozesz sie tu wygac.kochana bedzie dobrze😚😚
 
No co Ty gadasz??? Ja myślę, że facet nie jest z Tobą dla dziecka, tylko z miłości.. Nie trać wiary.. ja mam innego rodzaju problemy i też już chwilami myślałam, że dostanę do głowy, ale dopóki nie ma menopauzy, to jesteśmy w grze.. Trzymam kciuki za Ciebie z całej siły 😘!!!

Oczywiście, że jest ze mną dla dziecka. Odkąd zaczeliśmy starać i przestalo wychodzić zeszłam na dalszy plan. Dziecko najważniejsze. Tym bardziej lepiej żeby sobie układał z jakąś inną dziunią. Może własnie tak musi być.

Ty też możesz mieć tylko chyba musisz mieć innego partnera dla którego najważniejsza będziesz Ty i będziesz się czuć bezpiecznie a nie jakieś terminy, że do tego i tego masz być w ciąży...
Mówię Ci, że Ty też będziesz mieć dziecko tylko chyba nie z tym facetem. Chyba że on się opamięta!

Faceci się nie zmieniają...
Dara możę Ty jesteś silna babka i w ogóle, ale ja juz z nikim się nie zdecyduje na takie starania. Dość mam tego stresu, kłótni i wszystkiego co się z tym wiąze/wiązało. Może trafię na kogoś kto bedzie ze mna chciał adoptować i OK, ale już nie zdecyduje się na starania. Za wiele mnie to kosztuje i nie mam zupełnie życia. A przeciez nie o to w tym chodzi...

Ale może zamiast się rozstawać warto poszukać przyczyny ?

Od 2018 roku nikt jej nie znalazł. Wszystkie wyniki wzorowe... czego ja chce?
 
@Wesoła_Aga jakbyś mu powiedziała prosto z mostu albo mnie wspierasz w tym albo pakuj manele to Przemyslal by to i raczej by został wierz mi . Naciska bo ma 40 che na karku a facet może mieć dzieci nawet jak ma 70kę znam takiego ma 70 lat i 1rocznego syna!
Ty jeszcze 30ki nie masz z tego co pamiętam kochana uda się spróbuj inseminacji lub stymulacji a potem mów o porażkach a nie teraz zwłaszcza ze u was wszystko ok badania tez

To ja się wynosze nie on 🤪 🤪 . On nic nie traci, ma tyłek bezpieczny. Własne mieszkanie to tamto. Każda dziunia jego 😅😅.

30 bedzie za niecale 2 mc.
 
No co Ty gadasz w ogóle kobieto... Nie możesz się poddać teraz! Tyle już walczysz i teraz się poddawać? Uda się nam w końcu też, zobaczysz! Są pary które staraja się kilka lat i dopiero się udaje. U mnie 7 cykl, co prawda mam już jedno dziecko ale nieudane starania są tak samo dołujące. Walcz dalej i się nie poddawaj. Uda się zobaczysz

U mnie nie wchodzi opcja kilku lat, bo on chce już teraz, natychmiast. I mówił, że nie ma zamiaru się starać latami. Szczerze to ja też nie chce się łudzić tyle czasu, ciągle żyć w stresie, albo sztucznie się pocieszać. I tak jestem w tym sama i tak. Facet przecież tylko da nasienie i swoje odbębni.
 
Jescze na dodatek test owulacyjny zrobilam bo juz nie wytrzymalam i jedna kreska tylko jasniutka czyli nie ma owulacji olbo bedzie jak nie to juz nie wiem co.
 
reklama
Oczywiście, że jest ze mną dla dziecka. Odkąd zaczeliśmy starać i przestalo wychodzić zeszłam na dalszy plan. Dziecko najważniejsze. Tym bardziej lepiej żeby sobie układał z jakąś inną dziunią. Może własnie tak musi być.



Faceci się nie zmieniają...
Dara możę Ty jesteś silna babka i w ogóle, ale ja juz z nikim się nie zdecyduje na takie starania. Dość mam tego stresu, kłótni i wszystkiego co się z tym wiąze/wiązało. Może trafię na kogoś kto bedzie ze mna chciał adoptować i OK, ale już nie zdecyduje się na starania. Za wiele mnie to kosztuje i nie mam zupełnie życia. A przeciez nie o to w tym chodzi...



Od 2018 roku nikt jej nie znalazł. Wszystkie wyniki wzorowe... czego ja chce?
Eh... To jest naprawdę przykre... Życzę Ci żebyś umiała podjąć najlepsza decyzję dla siebie [emoji3531] i faceta dla którego będziesz najważniejsza!
 
Do góry