reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny robie test. Teoretycznie mija 10 dni od owu ( teoretycznie bo mogło się coś przesunąć po poronieniu a bety z tamtego raczej już nie ma). Ciekawe co będzie 😉
ja mimo wszystko bym poczekala ze zwolnieniem ciazowym... kochana roznie bywa. wszystkie zyczymy Ci tu jak najlepiej, ale uwierz mi, wiem z wlasnego doswiadczenia niestety, ze gdyby cokolwiek poszlo nie tak, latwiej zniesc sam fakt, ze sie nie udalo niz spojrzenia, gadanie i ludzka ciekawosc... jak lekarz uwidoczni serduszko, wtedy mozna spokojnie powiedziec w pracy i wziac zwolnienie juz z powodu ciazy a poki co, wiadomo, ze zrobisz jak bedziesz uwazac za sluszne, ale wstrzymalabym sie z mowieniem, zwlaszcza w pracy...
Dokładnie najgorszy jest wzrok i dopytywanie i teksty następnym razem wszystko pójdzie dobrze. Ja poronilam w 5 tyg+2. 4 tydzień to za wcześnie by powiedzieć o ciazy. Ja następnym razem powiem rodzinie! dopiero jak zobaczę serce i to dwukrotnie.
 
reklama
Dziewczyny robie test. Teoretycznie mija 10 dni od owu ( teoretycznie bo mogło się coś przesunąć po poronieniu a bety z tamtego raczej już nie ma). Ciekawe co będzie [emoji6]

Dokładnie najgorszy jest wzrok i dopytywanie i teksty następnym razem wszystko pójdzie dobrze. Ja poronilam w 5 tyg+2. 4 tydzień to za wcześnie by powiedzieć o ciazy. Ja następnym razem powiem rodzinie! dopiero jak zobaczę serce i to dwukrotnie.
I co i co i co? [emoji846]
 
Dziewczyny robie test. Teoretycznie mija 10 dni od owu ( teoretycznie bo mogło się coś przesunąć po poronieniu a bety z tamtego raczej już nie ma). Ciekawe co będzie 😉

Dokładnie najgorszy jest wzrok i dopytywanie i teksty następnym razem wszystko pójdzie dobrze. Ja poronilam w 5 tyg+2. 4 tydzień to za wcześnie by powiedzieć o ciazy. Ja następnym razem powiem rodzinie! dopiero jak zobaczę serce i to dwukrotnie.
nam udalo sie od razu zajsc w ciaze po poronieniu 5+6. powiedzielismy mojej mamie bo organizowalismy urodziny mojego P. i poprosilam ja o pomoc przy obslugiwaniu rodzinki, hehe, a reszcie rodziny i znajomym powiedzielismy w sylwestra bo bylo dokladnie 12+0. kochana a Tobie zycze cudownych 2 kreseczek!!! czekamy na pozytywne info!
 
hej. u mnie gdy byla tylko migajaca buzka mialam cykl bezowulacyjny. zdarzaly mi sie takie, potwierdzalam je testami paskowymi :( bylam u lekarza i rozmawialam o tym, u mnie przyczyna prawdopodobnie byl stres bo bezowulacyjny trafialy mi sie gdy kilka dni przed wydarzaly sie jakies sytuacje z ktorymi nie radzilam sobie zbyt latwo.
Dziękuję ;)
Mam nadzieję mimo wszystko że test się myli i jednak mam normalnie owulacje :)
 
to szczerze powiedziawszy trafila na przychylnego jej ginekologa... karta ciazy to takie "potwierdzenie" ciazy i jest zakladana gdy uwidoczni sie zarodek z bijacym serduszkiem, bo wlasnie to potwierdza ciaze. sam pecherzyk, niestety jeszcze ciazy nie oznacza.

Ja kartę ciąży miałam założona w 7 tyg jak serduszko biło. Na pierwszej wizycie jak był sam pęcherzyk gin karty nie zakładał
 
reklama
Do góry