reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

To zacznij pracować nad tym, aby w trakcie seksu myśleć o czymś co Cię podnieca, dzięki czemu sprawisz sobie sama przyjemność. O ciąży możesz myśleć przez pozostałą część doby :D Nie odbieraj sobie sama przyjemności! Zwłaszcza, że w dni płodne jest największa :D Młoda jesteś, masz czas żeby zawalczyć o to wszystko. Jestem starsza od Ciebie o rok, o ile 94 w Twoim nicku to rok urodzenia :) 25-30 lat to najlepszy czas. Dopiero w niego wkroczyłyśmy. Nie ma co się poddawać.
W sumie to masz rację :) niby owulacja w piątek ale już walczymy :D dziś 13 dc ale przy moich nieregularnych wszystko możliwe
Tak 94 to mój rocznik :)

Dobrze dziewczyny, że jesteście [emoji3531]
 
reklama
Ok dziękuję za tak obszerne wyjaśnienie 😘 ja mierzylam zwykłym i to nieregularnie .. A mogę mierzyć po przebudzeniu ale o różnej porze ? Bo różnie wstaje w zależności czy idę do pracy czy nie 😁
Powinno się o tej samej porze, ale jak to tylko wpadkowo to po prostu zaznacz na wykresie, że tego dnia mierzyłaś później :)
 
W sumie to masz rację :) niby owulacja w piątek ale już walczymy :D dziś 13 dc ale przy moich nieregularnych wszystko możliwe
Tak 94 to mój rocznik :)

Dobrze dziewczyny, że jesteście [emoji3531]
Będzie dobrze!! A dla świętego spokoju najlepiej seksować od zakończenia miesiączki co 2-3 dni, wtedy nie będziesz się zastanawiała kiedy była owulacja, bo kiedy by nie była plemniki i tak przeżyją min. 3 dni :)
 
Łatwo napisać o tym, by się nie nakręcać. Gorzej zrobić.
Dokladnie tak, wiem co to znaczy, bo ja to juz sie zachowywalam jak desperatka, ale niestety musze przyznac ze to racja, ze glowa musi odpuscic (oczywiscie nie calkowicie, bo sie nie da) 😊 Ja zachowywalam sie jak wariatka, caly cykl testy owu, ktore mi sie nigdy nie sprawdzily! Mierzenie temperatury, monitoring u gina, witaminy, trzymanie nog w gorze po stosunku, no cuda wianki i nic! A to sie cykl popierniczyl, a to endo za cienkie, a to bezowulacyjny, a to owulacja byla ale dupa z tego i tak caly czas, a ja dostawalam na glowe i co cykl oczywiscie wszystkie objawy wczesnej ciazy mialam. Testy ciazowe robione z uporem maniaka jakby moj upor mial cos zmienic i nic, kompletnie nic! Dziewczyny pisaly zebym odpuscila, bo tak to zwariuje itp a ja nadal jak szalona swoje, bo latwo powiedziec a trudno zrobic zeby odpusicic. I nadszedl czas, ze odpuscilam wszystko oprocz minitoringu u gina, zeby chociaz wiedziec jak sie wstrzelic w razie co, a i tak sie nie wstrzelilismy, bo owu miala byc 19-21 dc a byla jakos 18 dc i oczywoscie zostalam przy forum 😊 zajelam sie praca, przyjemnym spedzaniem czasu z mezem i rodzinka, pojechalam do kina, wypilam kilka drinkow w kilka dni, zajelam sie przygotowaniem pomalu do Świąt i udalo sie! We wtorek mam pierwsza wizyte u gina! Co ma byc to bedzie, ale udalo sie zajsc w ciaze po wielu cyklach staran. Mam swoje pierwsze II kreseczki 😊 takze mi odpuszczenie w glowie pomoglo jak widac najlepiej 😀
 
reklama
12stego w niedzielę powinnam dostać @.. Ja już testów nie robię od paru miesięcy, bo zawsze po negatywnym czułam się jak totalny duren, że w ogóle miałam jakieś nadzieje 🤣 także czekam cierpliwie :) no to, powodzenia! ;)
Nadzieję są ważne i powiem szczerze, po tym co się stało mam zamiar robić testy specjalnie od 2 dni przed spodziewaną @ bo wtedy będę wiedziała, że nawet jeśli @ przyjdzie to coś kliklo. Wiadomo po 1 biochemicznej nie ma co szukać przyczyn ale jak się już zdążą 2 albo 3 to wypadało by sprawdzić co jest nie tak. Dlatego chce wiedzieć.
Teraz też mam mieć okres 11 niby chociaż wydaje mi się że owu się o 1 dzień przesunela, będę testować na pewno od 9, ja bym już jutro testowała ale mąż mnie sprowadza na ziemię że spoko 2 dni przed ok bo w sumie już może coś być ale też Żeby nie za wcześnie, no i tak myślę że do czwartku wytrzymam.
Chociaż mój mąż specjalista wyczuł że piersi znów są takie jakby cięższe i większe A ostatnio przy biochemicznej też tak było, ja też mam mega pozytywne nastawienie więc może kliklo:) A jeśli nie to działamy dalej i tyle. Kiedyś się musi udać;)
 
Do góry