reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Masz szczęście. Ja chyba jutro pójdę już żeby nie robić kwasu Ale we wtorek pójdę po zwolnienie do rodzinnego [emoji25] Bez sensu żebym się przemeczala
Ja jestem szczęściarą z wolnym poniedziałkiem [emoji846]
Będę miała dużo czasu na wpatrywanie się w test i wypatrywanie. Tylko młodego do przedszkola odwiozę i zaczynam maraton [emoji6]
 
Masz szczęście. Ja chyba jutro pójdę już żeby nie robić kwasu Ale we wtorek pójdę po zwolnienie do rodzinnego [emoji25] Bez sensu żebym się przemeczala
Ja bym jutro też dopuściła, w poniedziałki ludzie dostają bólu dupy i nagle wszystko muszą wysyłać i odbierać i wkurzać, ale zawsze jak się będziesz źle czuła możesz pogadać i się zwolnić, na rano masz czy na 12?
 
Nikt mnie niestety nie zwolni bo ktoś to musi ogarnąć A ja mam tv jutro z tylu i właśnie te paki dygac [emoji25] Nie wiem jak przeżyje i jak mnie wk... wia to powiem im że w ciąży jestem i w dupie mam ich wszystkich [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Poniedziałki s a najgorsze bo najwięcej jest materiału więc nie wie nawet czy po tych 10 h wyjde
Ja bym jutro też dopuściła, w poniedziałki ludzie dostają bólu dupy i nagle wszystko muszą wysyłać i odbierać i wkurzać, ale zawsze jak się będziesz źle czuła możesz pogadać i się zwolnić, na rano masz czy na 12?
 
reklama
Do góry