reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No mnie właśnie cycki bolą mega. W sumie zawsze je czułam przed @ Ale teraz bolą trochę inaczej i dzisiaj jak przez te mendy w nocy spać nie mogłam to czułam że chyba jednak coś z tego będzie [emoji4]
Ni cholery. Mnie to wlasnie cycki rozbolały. Nastroj ujowy ale stabilny.... poza tym nic...
 
Mnie to małz jakos zdemotywował ze wpadlam taki dol ze szok... do tego te cycki.... szlag mnie chyba trafi...
No mnie właśnie cycki bolą mega. W sumie zawsze je czułam przed @ Ale teraz bolą trochę inaczej i dzisiaj jak przez te mendy w nocy spać nie mogłam to czułam że chyba jednak coś z tego będzie [emoji4]
 
U mnie dziś kiepsko, byliśmy u znajomych cały dzień, wypiździło mnie na przystanku, wszystkie gnaty mnie bolą [emoji849] Mnie dziś swędzą brodawki[emoji23]
 
reklama
Hahahah [emoji23][emoji23][emoji23] o matko! Jakbyście mi dziecko wychował wszystkie to biedne dziecko by tego szpitala nigdu nie opuściło [emoji23][emoji23][emoji23] pokój dożywotnio by miało i 10 ciotek [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja Ci trzymam miejsce w psychiatryku [emoji23] wszystkie z oddziału wychowamy to dziecko [emoji23]
 
Do góry