reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Piękny cień [emoji7][emoji7][emoji7] Oczywiście mój słownik[emoji57] Kurs dziewczyny nie wierzę że w tamtym miesiącu mnie testy oszukaly i teraz jest to samo! No przecież to jakaś paranoja!

Dlatego jeśli Teraz okaze się ze nie jesteś w ciąży to idź do ginekologa i niech ci zleci odpowiednie badania. Czasem jak hormony są rozjechane to dają taki wynik. Poza tym nie patrz na test po czasie. I idź na betę Jesu z testami wychodzi jak wychodzi.
 
Ja stwierdziłam, że jutro też sikne na tego paskowego chińczyka, bo w sumie nic mi to nie powie, ale lubię tą adrenalinę z rana 😂 Betę zrobię pierwszą we wtorek, a drugą w czwartek w dniu spodziewanej @, no i jeśli wyjdzie ok, to koniec sprawdzania, a jeśli nie, to przełknę porażkę i pojadę kupić nowy sprzęt na narty w Alpach 😉😃 Staram się tym razem cieszyć tak po prostu z tego co może się wydarzyć i nie panikować, bo w sumie na nic nie mam już wpływu 🤷
 
Jednak te test okazały się ciąża A nie problemem z hormo ani [emoji4]
Dlatego jeśli Teraz okaze się ze nie jesteś w ciąży to idź do ginekologa i niech ci zleci odpowiednie badania. Czasem jak hormony są rozjechane to dają taki wynik. Poza tym nie patrz na test po czasie. I idź na betę Jesu z testami wychodzi jak wychodzi.
 
Ja w sumie polecam Tomasza Piskorza, przepisuje po stratach "żelazny zestaw", nastawia też pozytywnie, pocieszając, że nie jestem jedyna na świecie z poronieniami nawykowymi.. Ale nie jest to lekarz który będzie głaskał po głowie ;) ja mimo chwilowej zmiany wróciłam do doktora..
Nie trawie jak lekarz głaszcze po głowie ale też nie lubię jak mówi że to standard.

Wolę jak jest obojętny. Mniej boli.
 
reklama
Do góry