reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Nie trawie jak lekarz głaszcze po głowie ale też nie lubię jak mówi że to standard.

Wolę jak jest obojętny. Mniej boli.
On nie mówi, że to standard, mówi, że ewidentnie coś jest nie tak, bo to nie może być przypadek (3biochem+2poronienia), ale mówi też, że miał pacjentke po 10ciu poronieniach, a teraz ma zdrowe dziecko.. W pewnym momencie (przynajmniej mi) jest lżej ze świadomością, że nie tylko ja jestem jakaś "wadliwa" i nie tylko ja tak cierpię, choć mam pełną świadomość, że to marne pocieszenie...
 
W lipcu 30 lat, minęło właśnie 2 lata starań o pierwsza dzidzię , 33 dzień cyklu przy cyklach średnio 28-30 dniowych. Żadnej ciąży jak dotąd [emoji25]
No to teraz biedroneczko dajesz jak na spowiedzi, który cs który dc jaki wiek(jeśli chcesz oczywiście) no i czy już posiadasz jakiegoś szkraba czy świeżynka z Ciebie ;)
 
No to teraz biedroneczko dajesz jak na spowiedzi, który cs który dc jaki wiek(jeśli chcesz oczywiście) no i czy już posiadasz jakiegoś szkraba czy świeżynka z Ciebie ;)
W lipcu 30 lat, właśnie minęło 2 lata starań o pierwszą dzidzię, jak dotąd żadnej ciąży [emoji25] 33 dzień cyklu przy 28-30 dniowych cyklach.
 
reklama
Do góry