reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziękuję dziewczynki za wszystkie gratulacje!!! [emoji173][emoji173] Mąż skacze z radości, byliśmy w galerii jak wyniki przyszly i chyba wszyscy słyszeli jak się wydaarlam "Jestem w ciazy"! [emoji23][emoji23][emoji23] Przypal na maxa [emoji23][emoji23][emoji23] Ogólnie jeszcze w to nie wierzę. Oby tylko przyrost był prawidłowy i serduszko biło o to się modlę! [emoji7]
 
reklama
To he się boję bo brzuch boli. Trochę jak na okres, ale inaczej raczej takie ciągnięcia w pachwinach i szczypanie [emoji4] Podejrzewam że zagniezdzanie było wtedy kiedy wam pisałam, w piątek miałam takie bóle w pracy klocia jajników jakby aż się zginalam w pół [emoji4][emoji7] Nadal uwierzyć w to nie mogę no i te testy cholerne, jednak coś było że kreski ciemnialy po czasie [emoji4]
 
Dziękuję dziewczynki za wszystkie gratulacje!!! [emoji173][emoji173] Mąż skacze z radości, byliśmy w galerii jak wyniki przyszly i chyba wszyscy słyszeli jak się wydaarlam "Jestem w ciazy"! [emoji23][emoji23][emoji23] Przypal na maxa [emoji23][emoji23][emoji23] Ogólnie jeszcze w to nie wierzę. Oby tylko przyrost był prawidłowy i serduszko biło o to się modlę! [emoji7]
Najlepiej umow sie w skonczonym 6 tygodniu, nie predzej wtedy powinno byc serduszko ❤a najlepiej to w 7 tygodniu, wtedy na pewno:) spokojnej ciazy 😍 oby nie dokuczala zbyt mocno:)
 
Dziękuję Kochana! [emoji173] Boję się właśnie bo to bardzo młodą ciąża. Nie wiem właśnie kiedy się umówić, nie wiem nawet który to tydzień. Niby na wyniku jest że 3-4 w tym przedziale. No i jutro na 10h do pracy i dźwignia pewnie znów mnie czeka... nie wiem jak to rozwiązać bo nikomu na razie nic Chce nic mówić dopóki nie zobaczę serduszka... Ale czy wytzyamam w pracy do 6 tyg, nie wiem.
Najlepiej umow sie w skonczonym 6 tygodniu, nie predzej wtedy powinno byc serduszko [emoji173]a najlepiej to w 7 tygodniu, wtedy na pewno:) spokojnej ciazy [emoji7] oby nie dokuczala zbyt mocno:)
 
Cudownie [emoji7]
Dziękuję dziewczynki za wszystkie gratulacje!!! [emoji173][emoji173] Mąż skacze z radości, byliśmy w galerii jak wyniki przyszly i chyba wszyscy słyszeli jak się wydaarlam "Jestem w ciazy"! [emoji23][emoji23][emoji23] Przypal na maxa [emoji23][emoji23][emoji23] Ogólnie jeszcze w to nie wierzę. Oby tylko przyrost był prawidłowy i serduszko biło o to się modlę! [emoji7]
 
reklama
Do góry