reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja przed poprzedni ciąże i w pierwszym trymestrze brałam kwas foliowy 5mg, tera tez biore 5 mg od grudnia.
Generalnie jest tak, ze kwasu foliowego nie da się przedawkować,, a jego nadmiar jest wydalany wraz z moczem, chyba, ze ma się mutacje genu MTHFR , wowczas kwas foliowe się nie przekształca i nie wchłania tak jak trzeba,gromadzi się w organizmie i dlatego jest niebezpieczny
Ja brałam kwas foliowy czysty folic acid 5mg całkowicie zmetylowany czyli ta wersja dla osób które mają mutacje 6tyg brania codziennie 1tabl mój kwas foliowy poszybowal w górę przedawkowalam go . A jest to najlepsza wersja kwasu foliowego nic mi się nie odkladalo a go przedawkowalam. Gdy lekarz mi przepisał kwas foliowy 5mg dodał do tego co 2mies proszę zrobić z krwi kwas foliowy żeby nie przedawkowac wiec jeśli mi tak lekarz powiedział to można przedawkowac . Wraz z kwasem foliowym robi się homocysteine mi wyszła 5.5 homocysteina tzn perfekcyjne przyswajanie witamin czyli nic mi się nie odkłada po prostu przedawkowalam kwas foliowy
 
Mi wyszło w tamtym miesiącu też. I właśnie już mnie to drażni. [emoji58] Nie wiem ten żółty robiłam wczoraj ok 18 i taki się żółty zrobi Ale kreska ewidentna [emoji4]

Ja w poprzednim cyklu widziałam tez taki kreski u sibie. Zasada jest taka, ze po czasie się nie odczytuje wyniku.
Idź na betę i bediesz miała jasność, skoro masz takie przejścia z testami. Szkoda zdrowia [emoji52] serio
 
Ja tam wcale się nie dziwię dziewczynom że się cieszą jeśli zobaczą choćby cień... Ja też bym się cieszyła bo to oznacza, że jest nadzieja. Może złudna ale jest... Jedyne co to ja bym chyba nikomu nie mówiła oprócz nas tutaj. Nie powiedziałabym mężowi póki kreski nie będą ewidetne i wyraźne a beta dodatnia. Nie chciałabym mu tego robic. I później
 
Wiem dziewczyny. Nie rozumiem dlaczego u mnie tak jest z tymi testami. Beznadzieja totalna. Nie wierzę że mam takiego pecha że dwa razy z rzędu w ciągu dwóch cykli takie cyrki [emoji848] Zrobię chyba jednak ta bete tylko dzisiaj 11 dpo nie wiem czy już coś pokaże [emoji848]
 
Wiem dziewczyny. Nie rozumiem dlaczego u mnie tak jest z tymi testami. Beznadzieja totalna. Nie wierzę że mam takiego pecha że dwa razy z rzędu w ciągu dwóch cykli takie cyrki [emoji848] Zrobię chyba jednak ta bete tylko dzisiaj 11 dpo nie wiem czy już coś pokaże [emoji848]
Ja bym poczekala do dnia miesiączki, w szczególności jeśli masz (nie wiem czy masz) nieregularne. Pamiętaj że teraz jak ci cos wyjdzie nie daj bóg przyjdzie krwawienie bo beta nie przyrośnie prawidłowo i będzie Ci przykro. Chociaż wierzę że tym razem ci się udało ❤️😘
 
reklama
Wiem dziewczyny. Nie rozumiem dlaczego u mnie tak jest z tymi testami. Beznadzieja totalna. Nie wierzę że mam takiego pecha że dwa razy z rzędu w ciągu dwóch cykli takie cyrki [emoji848] Zrobię chyba jednak ta bete tylko dzisiaj 11 dpo nie wiem czy już coś pokaże [emoji848]
To moze zrob jutro?:)
 
Do góry