reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jedź do apteki po bardziej czulszy ja bym nie zwytrzymala jak bym widziała 2 kreskę pedzilabym po następny test
Też bym proponowała zrobić czulszy test. Bo ta sytuacja ze znikającą kreską jest conajmniej zastanawiająca. No i pewnie na Twoim miejscu też bym się wkurzyła na taki test i wyrzuciłabym go do śmieci
 
reklama
Dajcie spokój! Już to wrzuciłam bo w takie cienie których prawie nie widać nie wierzę! Tylko dziwne że kurde najpierw widziałam 2 kreski, normalnie były dwie A później jak na zniknęła [emoji848] Szkoda że zdjęcia nie zrobiłam szybko jak były dwie. Już byłam pewna że poztywany A tu dupa [emoji58]
To testujemy jutro znów razem. U mnie kreski też na początku bardziej widoczne niż po wyschnięciu.. Ja już robiłam te chinczyki w poprzednich cyklach (jak miałam schize że to ciąża mimo brania tabletek) i wtedy nic nie pokazywały.. Jutro będzie mój 25dc, więc czekam żeby zobaczyć czy coś widać, bo progesteron dał nadzieję ;)
 
Pomodliłam się za Was dziewczynki . Wybraliśmy się z mężem na Jasna Górę .Nie to żebym była jakaś dewotą, ale oboje jesteśmy wierzący .
 

Załączniki

  • 58B6E9F7-A6D3-4596-87DD-9DBCA38DAE19.jpeg
    58B6E9F7-A6D3-4596-87DD-9DBCA38DAE19.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 81
@sówka91, ojojoj to po cichutku gratuluje i trzymam kciuki za mocno kreseczkę ba dniach [emoji16]

@Ania7812, ja od ok 6 tyg. również łykam ten kwas w wysokości 5mg. Teraz to mnie nastraszylas. Na czym polega to niebezpieczeństwo?
@Mariiita kurde, może jednak za wcześnie?
@Matka.Wariatka mi w poprzednim cyklu przez 2,5 dnia wychodziły testy pozytywne a na drugi dzień podczas seksu czułam jajnik baaaaaardzo dobitnie. Działaj [emoji123][emoji123]
Bardzo Ci Kochana dziękuję, choć dla mnie dwie kreski to niestety tylko kreski, bo wiem że to będzie dopiero początek kolejnej ciężkiej walki.. Choć mocno wierzę, że tym razem już musi się udać, bo nie wiem czy więcej udźwignę..
 
Trzymam kciuki za Ciebie bardzo! Ale myślę że jutro będzie piękna już krecha [emoji4]
To testujemy jutro znów razem. U mnie kreski też na początku bardziej widoczne niż po wyschnięciu.. Ja już robiłam te chinczyki w poprzednich cyklach (jak miałam schize że to ciąża mimo brania tabletek) i wtedy nic nie pokazywały.. Jutro będzie mój 25dc, więc czekam żeby zobaczyć czy coś widać, bo progesteron dał nadzieję ;)
 
reklama
Do góry