reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja dziś wyszłam z założenia że nie udało się tym razem żeby się nie nakręcać (26dc) i rano zjadłam jajecznice na obiad mięso z grzybami na deser wino słodkie i wynikiem tego są mdłości że z chęcią bym to zwróciła hehe + suchość tam na dole aż szczypie hehe.
Ja już nie wiem co myśleć ale zapieram się rękami i nogami że się nie udało bo lepiej być mile zaskoczona niż płakać [emoji13][emoji13]
 
reklama
A ja po prostu śpię na stojąco cały dzień:(
Źle się czuję. Jestem bardzo przygnębiona i mam ochotę przespać cały dzień. Niestety jutro trzeba wstać do pracy. Z powodu wymiotów i mdłości dostałam zwolnienie od lekarza, a najgorzej, że wcale nie czuje się lepiej :( I jutro wracam do pracy nie w pełni sił.
 
14dc,miałam monitoring,kurcze dziś znów trochę brązowego śluzu.Jutro odstawiam luteinę
A jeśli to faktycznie ciąża? Nie odstawiłabym przed Betą.

Może bliźniaki [emoji16][emoji16]
Ale piękny ten Twój test.🥰🥰🥰
Ja dziwnie się czuje, podobnie jak w poprzedniej ciąży. Dzis mam niby 38 dc ale jestem niemal pewna, ze dziś mam 8dpo wiec albo będę miała turbo @ albo jestem w ciąży
Też mnie intuicja nie zawiodła ;)

Czy w czasie zagnieżdzenia mogą występować lekkie skurcze? Od 2-3 dni mam takie [emoji848]
Ja miałam konkretny ból jak na @ i aż do ud takie dziwne rwanie ;)

To mój 6dpo, to nie za wcześnie na takie objawy?
Dokładnie 6dpo wg mnie nastąpiło zagnieżdżenie ;)

Z okresu wychodzi mi 1-2 wrzesnia 😊 juz zyje tym wtorkiem i strasznie sie nie moge doczekac 😊
To dlaczego nie widziałam Cię jeszcze na Wrześniówkach? ;) :D
 
A jeśli to faktycznie ciąża? Nie odstawiłabym przed Betą.


Też mnie intuicja nie zawiodła ;)


Ja miałam konkretny ból jak na @ i aż do ud takie dziwne rwanie ;)


Dokładnie 6dpo wg mnie nastąpiło zagnieżdżenie ;)


To dlaczego nie widziałam Cię jeszcze na Wrześniówkach? ;) :D
Co do zagnieżdżenia - ja w tym cyklu również 6 dpo miałam silne bóle podbrzusza i obydwu jajników naprzemiennie - już po skoku temp. i opuszczeniu szyjki macicy, więc to na pewno nie była spóźniona owulacja. Myślę pozytywnie :) Dzień później pojawiły się objawy infekcji i uporczywy katar. Po prostu cieknie mi z nosa. Mam nadzieję, że to nie przeszkodzi w niczym. Chciałabym żeby już była druga połowa przyszłego tygodnia i żebym mogła zrobić test albo chociaż może jakieś objawy będą, bo na razie póki co cisza :D
 
Jak ja Cię rozumiem:) Dlatego żałuję tego testu dzisiaj, bo trochę ostudził mój zapał [emoji53]
Ja dziś wyszłam z założenia że nie udało się tym razem żeby się nie nakręcać (26dc) i rano zjadłam jajecznice na obiad mięso z grzybami na deser wino słodkie i wynikiem tego są mdłości że z chęcią bym to zwróciła hehe + suchość tam na dole aż szczypie hehe.
Ja już nie wiem co myśleć ale zapieram się rękami i nogami że się nie udało bo lepiej być mile zaskoczona niż płakać [emoji13][emoji13]
 
Gratulacje dla dziewczyn, którym już się udało. Bardzo chciałabym też zobaczyć te wymarzone 2 kreski. Czasem myślę, że to nigdy nie będzie mi dane... ;) Za tydzień okaże się, czy 13 cykl był tym szczęśliwym. Bardzo Wam zazdroszczę, ale w pozytywnym znaczeniu <3 Zdrowia :)
 
Gratulacje dla dziewczyn, którym już się udało. Bardzo chciałabym też zobaczyć te wymarzone 2 kreski. Czasem myślę, że to nigdy nie będzie mi dane... ;) Za tydzień okaże się, czy 13 cykl był tym szczęśliwym. Bardzo Wam zazdroszczę, ale w pozytywnym znaczeniu <3 Zdrowia :)
Ja często myślę że nie będzie mi dane być mamą 😊 5 lat kawał czasu ale dalej mam nadzieję teraz włączamy zastrzyki plus kwas foliowy witaminę e i dekristol i zobaczymy może się wkoncu uda 😍
 
A jeśli to faktycznie ciąża? Nie odstawiłabym przed Betą.


Też mnie intuicja nie zawiodła ;)


Ja miałam konkretny ból jak na @ i aż do ud takie dziwne rwanie ;)


Dokładnie 6dpo wg mnie nastąpiło zagnieżdżenie ;)


To dlaczego nie widziałam Cię jeszcze na Wrześniówkach? ;) :D
Hahaha przejde na wrzesniowki jak zobaczymy, ze dzieciateczko juz jest 😊 w sensie nie ma pustego jaja plodowego. Dlatego nie moge wytrzymac do wtorku juz. Wiem, ze powinnam myslec ze wszystko jest ok i bedziemy zdrowo rosli, ale jednak z tylu glowy gdzies obawa jest
 
reklama
Długo myślałam czy dołączyć do wątku, czy dalej jedynie podczytywać. Jednak ile można zamęczać tematem najbliższą przyjaciółkę czy męża [emoji87]
To nasz 4 cykl starań, @ wg apki powinna być we wtorek - jednak mam wrażenie, że ten cykl jest INNY (wiadomo, jak każdy w trakcie starań [emoji23]). Tydzień od owu kucie i ciągnięcie w prawym jajniku + dziwny ból w macicy, który promieniował do uda.. Ciężko wstawało mi się z łóżka czy sięgało po coś leżąc. Zielone żyłki na napompowanym biuście [emoji87]
Oczywiście nienauczona poprzednimi razami, wczoraj test - oczywiście negatywny. (27 dc przy 30/31).

Sama nie wiem co o tym myśleć, ale podczytując wątek trochę się uspokoiłam, że złote strzały wśród koleżanek to jedynie szczęście, a nie norma.. [emoji92]
 
Do góry