reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A dlaczego oni tacy super? Mameginekolog kojarzę ale czy taka młoda dziewczyna ma odpowiednie doświadczenie ?
Jeżeli chodzi o Dr. Wojciech Falęckiego , myślę że wystarczy wejść i poczytać opinię na jego temat, jakie prowadził ciążę i jakie ma podejście do pacjentek 🙂 Oczywiście , również na jego korzyść przemawia fakt, że bycie lekarzem dla swojej pacjentki , nie kończy się w raz z opuszczeniem jego gabinetu.
Czy uważasz, że każdy starszy lekarz będzie lepszy , bo ma dłuższy staż pracy? A może masz jakieś złe doświadczenia i stąd taka niepewność co do kompetencji 34-35 letniej lekarki?
 
Hej!:) dołączam do Was! Jestem świeżo po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Totalny bałagan: nie wiem kiedy będzie owulacja, czy w ogole będzie, wiec próbujemy co dwa dni ☺️ Jestem w 9dc i czuje kłucia w macicy, wczoraj pobolewa jajnik.... nie umiem tego nazwać, tak dawno nie miałam owulacji, ze nie pamietam jakie to uczucie:) wiecie jak z zajściem w ciąże po tabletkach? Pozdrawiam i trzymam kciuki!
 
Hej!:) dołączam do Was! Jestem świeżo po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Totalny bałagan: nie wiem kiedy będzie owulacja, czy w ogole będzie, wiec próbujemy co dwa dni ☺ Jestem w 9dc i czuje kłucia w macicy, wczoraj pobolewa jajnik.... nie umiem tego nazwać, tak dawno nie miałam owulacji, ze nie pamietam jakie to uczucie:) wiecie jak z zajściem w ciąże po tabletkach? Pozdrawiam i trzymam kciuki!
Hej :) u mnie dopiero same poczatki początków ciazy, ale udalo sIe w 5 cyklu po odstawieniu anty, ale mpim zdaniem owulacyje uzysklalam dzieki braniu inofemu 2x1 oraz duphastonu w 2 polowie cyklu..
Ale bardzo duzo dziewczyn zachodzi w ciaze w 1 cyklu po odstawieniu ! :)
 
Hej :) u mnie dopiero same poczatki początków ciazy, ale udalo sIe w 5 cyklu po odstawieniu anty, ale mpim zdaniem owulacyje uzysklalam dzieki braniu inofemu 2x1 oraz duphastonu w 2 polowie cyklu..
Ale bardzo duzo dziewczyn zachodzi w ciaze w 1 cyklu po odstawieniu ! :)
O wow! Gratuluje!❤ A czemu brała te leki? Mam na myśli inofem i duphston?
Pierwszy cykl po odstawieniu to MARZENIE!
Póki co dopiero 9dc wiec działamy, na spontanie Będę raportować co i jak:) nie widziałam wątku dla staraczek po odstawieniu hormonów, wiec przycupnę tu. Dziekuje za odpowiedz ❤
 
Hej!:) dołączam do Was! Jestem świeżo po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Totalny bałagan: nie wiem kiedy będzie owulacja, czy w ogole będzie, wiec próbujemy co dwa dni ☺ Jestem w 9dc i czuje kłucia w macicy, wczoraj pobolewa jajnik.... nie umiem tego nazwać, tak dawno nie miałam owulacji, ze nie pamietam jakie to uczucie:) wiecie jak z zajściem w ciąże po tabletkach? Pozdrawiam i trzymam kciuki!
Daj organizmowi czas na uregulowanie się :) Największe ryzyko przez pierwsze miesiące to ciąża mnoga o ile dobrze pamiętam :D No i może na początku nie być owulacji i wszystko tam na dole musi wrócić do normy. Wszystko zależy od tego ile czasu brało się tabletki :) Ja odstawiłam w listopadzie 2018, a regulować zaczęło się dopiero w marcu 2019, przy czym prawidłowy śluz płodny zaczęłam mieć dopiero w sierpniu 2019. Na razie dalej próbujemy :) Ale ja brałam tabsy od 18 roku życia do 25 z przerwami więc długo bo bez nich nie miałam @ a bez chęci zajścia w ciążę lekarze nie chcieli mnie inaczej leczyć...
 
O wow! Gratuluje!❤ A czemu brała te leki? Mam na myśli inofem i duphston?
Pierwszy cykl po odstawieniu to MARZENIE!
Póki co dopiero 9dc wiec działamy, na spontanie Będę raportować co i jak:) nie widziałam wątku dla staraczek po odstawieniu hormonów, wiec przycupnę tu. Dziekuje za odpowiedz ❤
Inofem wlasnie na brak owulacji a duphaston na uregulowanie cykli. I to nie prawda ze trzeba odczekac iles tam czasu, mozna sie starac od razu
 
35 lat, czyli ok 10 po ukończeniu studiów medycznych ,w tym dwa lata w jednym z najlepszych ośrodków diagnostyki prenatalnej na świecie u prof. Kyprosa Nicolaidesa - i ciągle dokształcanie się ,w tematach dotyczących płodności kobiet - to mało? Czy masz jakieś złe doświadczenia? Dr. Nicole prowadziła ciążę dwóch moich koleżanek i nie były to ciążę książkowe , a u jednej bardzo długo wyczekana. Dlatego będę polecać. Nie dlatego, że jest znana ,z tego jak wiele robi dokształcając kobiety w trosce o ich zdrowie. Chociaż ,w tym wypadku może to i plus ,bo łatwo zweryfikować jej kwalifikację.

Nie poprostu pytam. Na znanym lekarzu ma mało opini bardzo dlatego dopytuje na jakiej podstawie wiesz ze jest taka dobra :)
 
reklama
Jeżeli chodzi o Dr. Wojciech Falęckiego , myślę że wystarczy wejść i poczytać opinię na jego temat, jakie prowadził ciążę i jakie ma podejście do pacjentek [emoji846] Oczywiście , również na jego korzyść przemawia fakt, że bycie lekarzem dla swojej pacjentki , nie kończy się w raz z opuszczeniem jego gabinetu.
Czy uważasz, że każdy starszy lekarz będzie lepszy , bo ma dłuższy staż pracy? A może masz jakieś złe doświadczenia i stąd taka niepewność co do kompetencji 34-35 letniej lekarki?

Ja nie twierdze ja pytam :) Poprostu potzrebuje lekarza który miał już wiele przypadków. Nie chce żeby ktoś znów się na mnie uczył bo niestety jestem dla lekarzy trochę nowością :( stad pytanie
 
Do góry