reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Helo laski!
Mnie coś chyba bierze. Obudziłam się z okropnym bólem glowy i zawalonym nosem. Do tego ból gardła. Już z i się zebranie na zakupy bo jutro mam gości Ale nie mam siły wstać z łóżka... [emoji57] Masakra. No i piersi zaczęły dziś boleć A raczej mrowic, dziwne.

To ty moze lez i sie kuruj ?
 
reklama
Bole w dole plecow to normalne?
Nie takie non stop ciągle tylko w niektórych pozycjach.
No jestem ciemna chociaż już przeszlam raz cala ciaze
 
reklama
U mnie było zdziwienie, jak zaszłam to od razu powiedziałam w pracy, więc przełożona od razu zapytała, kiedy chce iść na zwolnienie. Poszłam w jakimś 8 tygodniu. Też na początku trochę plamilam. Później sytuacja się skomplikowała, bo jeszcze dwie dziewczyny z działu zaszły w ciążę, więc przełożona się do nas przestała odzywać [emoji23] Tym dwóm dziewczynom umowy się już pokończyły po macierzyńskim, więc do pracy nie wróciły. Ja mam urlop wychowawczy do września i chciałabym żeby mi się to tego czasu udało z drugą ciążą, ale jest jak jest.
Ja jestem właśnie na wychowawczym od grudnia:) Myślałam, że wystarczy wziąć od gina L4 i z automatu się przechodzi z wychowawczego na zwolnienie, a to nie takie proste. Musze złożyć wniosek o zakończenie urlopu wychowawczego, wrócić na 1 dzień do pracy i wręczyć pracodawcy zwolnienie 😋 Wymyślają:)
 
Do góry