reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No właśnie z tą robotą to nigdy nie wiadomo co robić :D Ale czy warto narażać zdrowie? pracując w takim miejscu?...
no wlasnie to jest najgorsze, ze dopoki lekarz nie potwierdzi ciazy czyli nie zobaczy na usg bijacego serduszka, l4 raczej nie wyda... a z drugiej strony, kurde czyms musimy potem to dziecko wykarmic i utzrymac a ceny ida w gore w zastarszajcym tempie niestety... tak zle i tak niedobrze
 
reklama
Hej. Czy labolatorium moze sie mylic. Zobaczcie daty
 

Załączniki

  • Screenshot_20200117-200900_OneDrive.jpg
    Screenshot_20200117-200900_OneDrive.jpg
    102,4 KB · Wyświetleń: 85
  • Screenshot_20200117-200809_OneDrive.jpg
    Screenshot_20200117-200809_OneDrive.jpg
    85,6 KB · Wyświetleń: 89
no wlasnie to jest najgorsze, ze dopoki lekarz nie potwierdzi ciazy czyli nie zobaczy na usg bijacego serduszka, l4 raczej nie wyda... a z drugiej strony, kurde czyms musimy potem to dziecko wykarmic i utzrymac a ceny ida w gore w zastarszajcym tempie niestety... tak zle i tak niedobrze

Ja nie miałam serduszka i L4 dostałam bez problemu z racji tego, że istniało ryzyko zarażenia wirusem lub bakteriami, bo u mnie na okrąglo sa chorzy pacjenci w pracy. Chociaż tyle, że doktor nie robił problemu. W sumie raz byłam na NFZ i gość dr co mnie nie znał też wystawił a przez 2 miesiace nie było serduszka. Siedziało sobie w jajowodzie...
 
Kumpela moja jak zaszlam poszła na bete wyszła pozytywna i do rodzinnego od razu po L4. Dostała na 2 tyg A później jak była już u gina to dał dalsze [emoji4] To też jakieś rozwiązanie [emoji4]
no wlasnie to jest najgorsze, ze dopoki lekarz nie potwierdzi ciazy czyli nie zobaczy na usg bijacego serduszka, l4 raczej nie wyda... a z drugiej strony, kurde czyms musimy potem to dziecko wykarmic i utzrymac a ceny ida w gore w zastarszajcym tempie niestety... tak zle i tak niedobrze
 
swieta prawda!!! nasze mamy duzo nie wiedzialy a i dzieki temu mniej stresow mialy... ja jak stresowalam sie prenatalnymi, to moja mama powiedziala mi, dziecko, ja Toba w ciazy mialam 2 razy usg a zobacz jaka zdrowa jestes :D biegalam robic grupe krwi, mojego P zaciagnelam w obawie przed konfliktem a mama mi mowi ze tata juz 61 lat zyje szczesliwie nieswiadomie jaka ma grupe [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Nasze mamy zyly w innych czasach. Niestety z roku na rok rozmnażanie ludzi jest coraz trudniejsze. Moja mama sama powiedziała ze jeszcze majtek nie zdjęła a już była w ciąży. Po drugie urodziła 4 dzieci naturalnie w tym jedno posladkowo o masie 4 kg. Nie wiem czy któraś z nas mając taki przypadek pisalaby wyedy ze kiedyś było lepiej bo nie wiedziały co się dzieje i było Ok. Po trzecie ja przy porodzie omal nie straciłam życia a moja mama żadnego z porodów nie wspomina jako coś trudnego. Naprawdę nie ma co patzrec na to co było kiedyś. Teraz są inne czasy i już. Nikt nam na sile nie każe robić bety ani testów a mimo to je robimy. Wiadomo ze to wszystko jest z przymróżeniem oka. Betę się robi żeby sprawdzić czy wszystko Ok ale nikt nie mówi ze prawidłowa beta to 100 % nic się nie wydarzy tak samo jak czasem z nieprawidłowego przyrostu rodzą się zdrowe dzieci. To Wszytsko jest pi razy drzwi i co ma być to będzie. Ja w pierwszej ciąży nie zrobiłam bety ani raz. W drugiej robiłam- przyrost prawidłowy a ciąża była pozamaciczna. Mimo Wszytsko fajnie ze jest takie narzędzie bo dzięki temu znaleziono szybciej cp. Kiedyś kobiety traciły życie przy krwotokach poporodowych czy przy coazy pozamacicznej- teraz już mamy szanse na wyleczenie a nawet kolejne ciaze po takich przypadkach. Kiedyś wcEsniaki nie miały szans teraz naprawdę wczesnie urodzone dzieciaki zyja i doganiają po kilku latach rówieśników. Ja bym się nie przeniosła do starych czasów :) Natomiast lepsze było to ze nie wiedziały kobiety np o wczesnych porobieniach samoistnych i miały stres z głowy teraz przez to ze robimy testy tak wczesnie często potem to przeżywamy.
 
Kochana, a w którym dniu cyklu teraz jesteś?❤
Nie mam już aplikacji to nie mogę sprawdzić co ona mówi, ale krwawienie z odstawienia miałam 26 grudnia, nie wiem jak to policzyć:(
Jakoś tydzień temu z samego rana jak wstałam, to miałam plamienie, dużo śluzu, na początku z krwią, później na brązowo i bez żadnego bólu. Kompletnie tego nie rozumiem, co to mogło być?
 
reklama
Kochana jeszcze tak sie zastanawaiam czy Twoj maz robil soboe do tego badanie na posiew nasienia? Czesto bakterie i grzyby moga byc powodem (tak jest u nas) i tutaj wystarczy antybiotyk i troche czasu.
Lekarz tez nam mowil, ze powodem slabej jakosci nasienia moga byc zylaki powrozka nasiennego. To moze wykryc lekarz w trakcie badania usg i w takim wypadku wystarczy zabieg aby wszystko wrocilo do normy. 3mam kciuki:*:*

Dokładnie o tych żyłkach wczoraj pisałam warto sprawdzic
 
Do góry