reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny dla mnie Sylwestwr był tragedią, dostałam @ wpadłam w mega dołek. Dziś aktualnie jestem w 4 dc, i podjeliśmy decyzję o wizycie w klinice leczenia niepłodności, pierwszej wspólnej. Podobno idziemy do najlepszej Pani Doktor, mam nadzieję na nowe nadzieje 😁 co prawda to dopiero w marcu, wiec moze sa szanse, że nawet nie będzie trzeba.
 
Dziewczyny dla mnie Sylwestwr był tragedią, dostałam @ wpadłam w mega dołek. Dziś aktualnie jestem w 4 dc, i podjeliśmy decyzję o wizycie w klinice leczenia niepłodności, pierwszej wspólnej. Podobno idziemy do najlepszej Pani Doktor, mam nadzieję na nowe nadzieje [emoji16] co prawda to dopiero w marcu, wiec moze sa szanse, że nawet nie będzie trzeba.

Opowiedz swoją historie Jeśli możesz. Ile się staracie?

Dziewczyny czy któraś poleci ginekologa w Warszawie- dobrego nie koniecznie miłego ;)
 
Ja mialam do niedawna tak rozregulowany organizm, ze czasem cykle trwaly i z 90dni. Poki nie zaczelismy myslec o dziecku, zawsze mialam wymowki, zeby isc do lekarza - a to praca, a to cos tam. Dopiero niedawno sie wzielam za siebie i faktycznie z pomoca lekarzy udalo mi sie w miare wyregulowac cykli przywrocic owulacje, ktorej nie mialam.
A jakie badania zrobiłaś i co brałaś, żeby wyregulowac cykle i przywrócić owulację?
 
Cześć dziewczyny :) ja również z chęcią dołączę. Mam 31 lat, staramy się z mężem od roku, i bardzo się cieszę ze tu trafiłam, bo w realnym świecie "niestety" wszystkie moje znajome zachodzą w ciaze bez problemu, po miesiącu, dwóch i nie mogę znaleźć takiego zrozumienia jak mam nadzieję znaleźć tutaj, zwłaszcza że czytam co piszecie już dłuższy czas i super się wspieracie i rozumiecie :)
Niestety nam nie jest dane szybko mieć Bobka ale z całego serca wierzę, że się uda. Nie załamuje się, poza oczywiście dniem kiedy nadchodzi okres. Wtedy ciężko się nie zdolowac ;)
Badalismy się wakacje zeszłego roku i wszytsko jest niby ok,poza moją tarczyca. Lecze ja od dwóch miesięcy więc wmawia sobie ze to mogło być powodem i jak ją unormuje to niebawem się uda ;)
 
Opowiedz swoją historie Jeśli możesz. Ile się staracie?

Dziewczyny czy któraś poleci ginekologa w Warszawie- dobrego nie koniecznie miłego ;)
Dr Gardyszewska jest chyba niezła


A jak się leczyliśmy to w Novum i na Starynkiewicza. W Novum wyszło dużo drożej ale jest jakby bardziej luksusowo. ;-) W naszym przypadku ani jedno ani drugie miejsce nie przyniosło szczęścia.
 
Hej Dziewczyny, może któraś wypowie się co ma jakieś doświadczenie. Dostałam okres po 36 dniach cyklu, ale jest jakiś skąpy, taki że prawie nic. Poprzedni był normalny. Czy któraś z was miała tak po antykoncepcji? Czy może mogłam okres pomylić z plamieniem implantacyjnym? Robiłam wczoraj bete i wyszła 0.2, czy w dniu implantacji wyszlaby już wyższa czy może dopiero po implantacji rośnie? Nie wkręcam sobie tylko szukam rozwiązania mojego dziwnego okresu.
 
Hej Dziewczyny, może któraś wypowie się co ma jakieś doświadczenie. Dostałam okres po 36 dniach cyklu, ale jest jakiś skąpy, taki że prawie nic. Poprzedni był normalny. Czy któraś z was miała tak po antykoncepcji? Czy może mogłam okres pomylić z plamieniem implantacyjnym? Robiłam wczoraj bete i wyszła 0.2, czy w dniu implantacji wyszlaby już wyższa czy może dopiero po implantacji rośnie? Nie wkręcam sobie tylko szukam rozwiązania mojego dziwnego okresu.
Pierwsze cykle po antykoncepcji mogą być rozjechane. Bo organizm musi trochę odreagować.

Mi się wtedy @ zatrzymała na 3 miesiące i musiałam robić sobie jakieś zastrzyki na wywołanie. Każdy organizm reaguje inaczej.
 
reklama
Do góry