reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Bardzo prawdopodobne [emoji41][emoji1364] Ja tak miałam, pisałam nawet tu że 2 dni testy owu wychodziły z bardzo tlusta krecha, a wczoraj na usg okazało się że z 2 jajników jajeczka pekly [emoji16]
Nie mam pojęcia haha a może masz owulację z dwóch jajników [emoji322][emoji322]
 
helloł, u mnie po staremu. Owu niby zakończona a jajnik prawy dalej pobolewa. W przyszły weekend powinnam dostać okres, także na nic się nie nastawiam w tym miesiącu, bo boboseksów za dużo nie było.

O co chodzi z tym wiesiołkiem? herbatke trzeba pić na płodność czy to sąjakieś tabletki? Sprawdza się to w ogóle?
 
U mnie zaczyna się chyba etap poszukiwania zagubionych objawów ciążowych ( pomimo negatywnego testu). A mianowicie wydaje mi się że czuje lekkie mrowienie w sutkach ,tak jakby pod nimi ( z wyglądu nic się nie zmieniły ) o_O:errr::rolleyes2:
Ja z kolei jak tylko wyczytam o jakimś "nowym" objawie ciąży to zaraz się go doszukuje. Metaliczny posmak w ustach-o tak, czuje. Ból zęba-o tak, boli 🤣 jakbym wyczytała ze objawem ciąży jest porost łusek, albo zmiana koloru oczu to pewnie i to bym zauważyła 🤣
 
Ja z kolei jak tylko wyczytam o jakimś "nowym" objawie ciąży to zaraz się go doszukuje. Metaliczny posmak w ustach-o tak, czuje. Ból zęba-o tak, boli 🤣 jakbym wyczytała ze objawem ciąży jest porost łusek, albo zmiana koloru oczu to pewnie i to bym zauważyła 🤣
Haha ja też tak mam 😅😅 teraz @kiwaczka89 napisała że boli ją prawy jajnik to co mój zrobił właśnie w tym momencie zakuł 🤦‍♀️😜
 
reklama
U mnie się nie sprawdza wiesiolek, ale to może przez lek na stymulacje clostylbetgyt który powoduje właśnie problemy ze sluzem i nic nie pomaga [emoji2370]
helloł, u mnie po staremu. Owu niby zakończona a jajnik prawy dalej pobolewa. W przyszły weekend powinnam dostać okres, także na nic się nie nastawiam w tym miesiącu, bo boboseksów za dużo nie było.

O co chodzi z tym wiesiołkiem? herbatke trzeba pić na płodność czy to sąjakieś tabletki? Sprawdza się to w ogóle?
 
Do góry