reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Przykro mi, ale nie orientuję się co do wyniku progesteronu, ale jestem ciekawa w jakich dniach cyklu robiłaś bety. Moja w 31 dc, około 14-15 dpo wynosiła 92,8.
W 29 dc była beta 27, w 31 wynik 97. Cykle mam zawsze jak w zegarku 27 dni, ale nie mam pojęcia kiedy była owulacja, raczej była przesunięta o tydzień, bo w czasie w którym aplikacja wyliczyła to w ogóle nie było przytulanek 😂 zaczęliśmy dopiero od 1 stycznia co 3 dni. W cyklu po biochem lekarz powiedział, że może nie być owu więc się nie spinalismy w ogóle i nie patrzyłam na aplikacje, dopiero ok tydzień przed spodziewana @ zaczęły mnie jajniki pobolewac.
 
reklama
Owulacja 8 stycznia, dzis zrobilam test... I albo za szybko albo czekac na okres :(
Jako weteranka w oglądaniu obcych ludzi jak robią testy powiem że to nic nie znaczy że teraz Ci nie wyszedł jesteś 9dpo. Rzadko wychodzi tak szybko 11/12 najczęściej a i tak często jest mega bladziochem
 
U mnie 24 dc i szczypie mnie w pochwie dziwne uczucie i ból lewego jajnika :/ mam nadzieję, że tam się nic złego nie dzieje
Podobne objawy miałam wczoraj tuż przed snem ale z prawym jajnikiem. Potem szczypniecie ale nic nieprzyjemnego tylko to czułam. Oby to była implementacja🙏🙏🙏
Bo obawiam się wciąż że z jakimiś hormonami niedomagam. Dziś 21dc💪
Kiedy robisz test?🤗🤗🤗
 
:no2:
 

Załączniki

  • received_220054372328749.jpeg
    received_220054372328749.jpeg
    89,8 KB · Wyświetleń: 133
Ja dzisiaj powtarzam test albo zrobię betę dla świetego spokoju...
Okres spóźniony 3 dni a owulacje miałam na 100% pod koniec grudnia, 30.12 miałam ten tak zwany szczyt płodności śluzowej - dosłownie pływałam przed, w trakcie i po kochaniu się 😂
14.01 robiłam test i był biały ale okresu ni widu ni słychu, brzuch ciagle pobolewa nieokresowo, jajniki ciągną...
 
Wiecie co mnie najbardziej zastanawia ten ból pleców i jajników od 2 do 4 stycznia. Nigdy takiego rodzaju bólu nie miałam . Nie był mocny ,taki jakby rozpieranie od środka . Może to po tym hsg takie cyrki
 
Wiecie co mnie najbardziej zastanawia ten ból pleców i jajników od 2 do 4 stycznia. Nigdy takiego rodzaju bólu nie miałam . Nie był mocny ,taki jakby rozpieranie od środka . Może to po tym hsg takie cyrki
Jeszcze poczekaj i może spróbuj z innym testem? Już tutaj były głosy o Pinkach, że nie zawsze wykrywają więc może z jakiejś innej firmy powtórz. Ten test ma czułość 10 czy standardowe 25?
 
reklama
Jeszcze poczekaj i może spróbuj z innym testem? Już tutaj były głosy o Pinkach, że nie zawsze wykrywają więc może z jakiejś innej firmy powtórz. Ten test ma czułość 10 czy standardowe 25?
Specjalnie ten wzięłam bo jest o czułości 10. Poczekam jeszcze kilka dni i kupię pre test. W pierwszej ciąży pokazał mega grube krechy może teraz też
 
Do góry