reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny u mnie znów panika😕
dziś 20dc a rano zauważyłam różowy śluz. Już się wystraszyłam że to @ ale teraz jest cisza i spokój. Jutro idę na badania prolaktyne i progesteron. Albo to jakiś hormon szwankuje bo czy plamienie implementacyjne to może być tylko odrobina różowego śluzu? 😳🧐
Poza tym sahara na dole, piersi bolą -bardziej prawa, pryszcze i mdłości przy myciu zębów za każdym razem od piątku. Już nie wiem co myśleć🤷‍♀️
Dodam że w 7dc też podobne plamienie miałam, więc obstawiam jednak hormony😣
 
Cześć,
tak nieśmiało dołączam do grupy staraczek, o ile przyjmiecie mnie do swojego grona :) Przed nowym rokiem podjęliśmy z narzeczonym decyzję o staraniach od stycznia, owulacja wystąpiła dokładnie w nowy rok, wyszło spontanicznie, od kilku dni mieliśmy przeczucie (nawet on większe niż ja) ze się udało, ale niestety dziś pojawiła się @ :/ także oficjalnie zabieramy się do roboty :)

cześć, witamy na forum

szkoda, że poprzedni cykl poszedł na straty

rok dopiero się zaczyna także głowa do góry, pierś do przodu i ani się obejrzysz juz zaraz owulka i łóżko się znów będzie trzęsło :)
 
Dziewczyny, jak u Was z aktywnością fizyczna? Ćwiczycie? Ja nie ukrywam ze cwicze regularnie, ale teraz mamy myśli: ej stara 22dc, zaraz przecież implantacja 🤪

Ja do świąt ćwiczyłam a teraz dupa mi się zasiedziała - przyznaje. :D Kiedyś sie napewno wezmę tylko kiedy. MOże w przyszłym tygodniu jak już będzie po wyniku.
A moja trenerka zawsze mówi, żę delikatna aktywność wspomaga ruch mięśni tym także jajowody, wiec może nawet pomagać ;). Sama niedawno urodziła :D
 
reklama
Do góry