reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mam to samo... W pierwszej połowie cyklu ćwiczę 6 razy w tygodniu, a po owulacji boję się że przeszkodzie ewentualnemu zapłodnieniu i się ograniczam [emoji57]
Dziewczyny, jak u Was z aktywnością fizyczna? Ćwiczycie? Ja nie ukrywam ze cwicze regularnie, ale teraz mamy myśli: ej stara 22dc, zaraz przecież implantacja [emoji2957]
 
reklama
O rety to ja przy Was obibok jestem :o Ale ja już zeszłam dwa rozmiary w dół tak jak chciałam i styknie mi. Przy 12 h pracy to ja nie daje rady ćwiczyć...
 
Ja właśnie wróciłam z wizyty, okazało się że owulacja była na dwóch jajnikach, po jednej na każdy, chodź na prawym rosły 2 pecherzyki ale jeden przestał rosnąć. Oby się w końcu udało [emoji1374][emoji1374]
Wow! Wychodzi na to, ze możesz liczyć nawet na bliźniacza ciąże ! Jak byłam mała i widziałam bliźniaki to mówiłam sobie ze oby mi się nigdy nie przydarzyło jak dorosnę . Teraz z chęcią przyjęłabym taki dwupak :)
 
Cześć,
tak nieśmiało dołączam do grupy staraczek, o ile przyjmiecie mnie do swojego grona :) Przed nowym rokiem podjęliśmy z narzeczonym decyzję o staraniach od stycznia, owulacja wystąpiła dokładnie w nowy rok, wyszło spontanicznie, od kilku dni mieliśmy przeczucie (nawet on większe niż ja) ze się udało, ale niestety dziś pojawiła się @ :/ także oficjalnie zabieramy się do roboty :)
Powodzenia ✊☺️
 
Nie mam czasu niestety byc tu na bieżąco , ale pochwale sie, dzis moja dzidzia mierzyla 5.17mm ma rowno 6 tygodni i bije serduszko. Mam nadzieje, ze niedługo wszystkie z was rowniez beda mogly sie cieszyć z takich wiadomosci 😍
 

Załączniki

  • 20200116_194628.jpg
    20200116_194628.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 113
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj w klubie 🤦‍♀️ też pracuję po 12h, do tego często w nocy. Ledwo żyję, nawet na spacer nie zawsze mam siłę i chęć hehe

Też mam nocki. Przerąbane. Człowiek chodzi jak zombiak. Ale u nas to się jeszcze da na 2-3 h oko zamknąć...

Ah czasem myśle jak walne szefowej L4 i nara baby. Już nie będziesz mi truła dupska 😅 😅 😂 😂
 
Do góry