reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie te bole to sa od wczoraj. Ale to takie klucie w lewym jajniku . Raz moze dwa uklucia w prawym. Ale tak to jic specjalnego. Rowniez nie jestem ekspertem od sluzu w tym to jestem zupelnie blada. Chociaz opieram sie na apkach wiec mniej wiecej cykl mam 32 dniowy ( (+-2) .
Mnie od dziś kłuje w okolicach jajników, tak jakoś dosyć nisko, nie jak na miesiączkę, raczej jakby coś mnie gryzło od środka! Raz z lewej, raz z prawej strony. Cykle mam 31 dniowe, dziś 19 dc. Owulacja była w ciągu ostatnich kilku dni, próbowaliśmy codziennie w czasie płodnym, a wcześniej co 2-3 dzień, więc ładnie nam poszło w tym miesiącu :)

W tym miesiącu powtarzam sobie, że się udało. Nie chcę znów mówić sobie, żeby o tym nie myśleć, chce być pozytywnie nastawiona!

Dziś ogarnął mnie jakiś taki błogi spokój wewnętrzny. Nic mnie nie denerwuje, czuję jakbym unosiła się ponad wszystkim :D

Tym razem się uda, wierzę w to. 13 cykl starań musi być szczęśliwy :)
 
reklama
A dziekuje:) Wg moich wyliczen na 9 wrzesnia, ale jest jeszcze bardzo wczesnie bo dzis dopiero termin @, beta z poniedzialku - 45, beta z dzis 196 wiec przyrost prawidłowy, na razie zero objawow ciazy [emoji85]
Mimo iż jesteś na wrzesniowkach to pisz nam jak sytuacja [emoji4]
 
Mnie od dziś kłuje w okolicach jajników, tak jakoś dosyć nisko, nie jak na miesiączkę, raczej jakby coś mnie gryzło od środka! Raz z lewej, raz z prawej strony. Cykle mam 31 dniowe, dziś 19 dc. Owulacja była w ciągu ostatnich kilku dni, próbowaliśmy codziennie w czasie płodnym, a wcześniej co 2-3 dzień, więc ładnie nam poszło w tym miesiącu :)

W tym miesiącu powtarzam sobie, że się udało. Nie chcę znów mówić sobie, żeby o tym nie myśleć, chce być pozytywnie nastawiona!

Dziś ogarnął mnie jakiś taki błogi spokój wewnętrzny. Nic mnie nie denerwuje, czuję jakbym unosiła się ponad wszystkim :D

Tym razem się uda, wierzę w to. 13 cykl starań musi być szczęśliwy :)
Wiec razem czekamy na informacje czy sie udalo :) ja rowniez powtarzam sobie ze bedzie :)
 
Wiec razem czekamy na informacje czy sie udalo :) ja rowniez powtarzam sobie ze bedzie :)
Na pewno! W końcu musi być ten czas! Pora w to uwierzyć :) Moje wcześniejsze nastawienie, że ciąża jest czymś nieosiagalnym, było błędne i tylko więcej szkody wyrządzało niż pożytku
 
Na pewno! W końcu musi być ten czas! Pora w to uwierzyć :) Moje wcześniejsze nastawienie, że ciąża jest czymś nieosiagalnym, było błędne i tylko więcej szkody wyrządzało niż pożytku
Ja strasznie sie przejmowalam, i to bylo bardzo zle myslenie. Chodzilam do lekarza na sprawdzenie przyrostu pecherzyka itp. Nic to niebdawalo. Tak sie wkrecilam ze chyba wogole nie mialam owulacji przez ten caly czas starania. Dalam sobie na estrzymanie. Stwierdzilam ze jak bedzie to bedzie. Ale wczesniej nie mialam az takich objawow. Wiec bedzie ok!:)
 
Może rzeczywiście trzeba zmienić nastawienie, ale boje się kolejnego rozczarowania:( Ciężko jest być kobietą [emoji23] U mnie 25 cykl starań.
Mnie od dziś kłuje w okolicach jajników, tak jakoś dosyć nisko, nie jak na miesiączkę, raczej jakby coś mnie gryzło od środka! Raz z lewej, raz z prawej strony. Cykle mam 31 dniowe, dziś 19 dc. Owulacja była w ciągu ostatnich kilku dni, próbowaliśmy codziennie w czasie płodnym, a wcześniej co 2-3 dzień, więc ładnie nam poszło w tym miesiącu :)

W tym miesiącu powtarzam sobie, że się udało. Nie chcę znów mówić sobie, żeby o tym nie myśleć, chce być pozytywnie nastawiona!

Dziś ogarnął mnie jakiś taki błogi spokój wewnętrzny. Nic mnie nie denerwuje, czuję jakbym unosiła się ponad wszystkim :D

Tym razem się uda, wierzę w to. 13 cykl starań musi być szczęśliwy :)
 
Ja też się zastanawiam nad testami owu czy lepiej iść do lekarza sprawdzić czy są pęcherzyki. Pamiętam że w tym cyklu miałam mieć niby owu w piątek 13tego i faktycznie miałam jakieś bóle podbrzusza i trochę śluzu ale tydzień później w czwartek zalało mnie śluzem i sobie myślę - co jest, tyle czasu po owu jeszcze śluz płodny? okazuje się że prawdopodobnie w ten czwartek miałam dopiero owu bo okres przyszedł dokładnie 14 dni później. Teraz będę wiedzieć kiedy celować w przytulanki ale w sumie dobrze by było jakby lekarz określił mniej więcej w który dzień może być owu.
 
reklama
Ja się chyba zaraz poplacze,
36dc nic niczego nie zwiastuje,a laborantka zamiast bety zrobiła mi estradiol no ludzieeeee....
 
Do góry