reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

I u mnie pewnie tak by bylo :D ja i cierpliwosc to slabe polaczenie :) ale na razie zostaje nam sie starac.... 3 dni do owu. Tak mysle czy nie pojechać dzis do jakiegokolwiek gina zeby usg zrobil i zobaczyl fachowym okiem co tam sie dzieje... 0 objawow nadchodzacej owu.... na ryjku mnie wywalilo niemilosiernie....
Jak masz możliwość to pewnie, że jedz! Nie zaszkodzi a nie będzie zmartwień czy będzie czy nie. Próbowałaś testów owulacyjnych?
 
reklama
A ja piszę z poczuciem hmm... straty? Myślałam przez moment, że jestem w ciąży. Niezbyt planowanej, bo starania chcieliśmy zacząć dopiero na wakacje. Ale w sumie w okresie płodnym poszaleliśmy, później okres nie przychodził w terminie, wczoraj zrobiłam test i negatywny, a dziś rano zaczął się okres. I smutno mi jak nie wiem. Ale gratuluję zaciążonym :)


Tez tak mialam ktoregos miesiaca. Do tego typowe objawy. Ale takie ksiazkowe... nawet kreski na tescie widzialam (ale tylko ja ....) no ale @ przyszla... a tak sie balam zajsc, a pozniej po rozmowie z mezem mi przeszlo i jak bete zrobilam i byla negatywna to pol dnia ryczalam. Nasza babska psychika jest ciezka do ogarniecia .
 
Jak masz możliwość to pewnie, że jedz! Nie zaszkodzi a nie będzie zmartwień czy będzie czy nie. Próbowałaś testów owulacyjnych?


Probowalam :) przedwczorajszy wieczorny byl taki prawie idealny, jak na moje slepe oko, a wczorajszy popoludniowy taki byle jaki. Dzis zakupie zapas. Pierwsze pudelko testow bylo do testowania jak sie tego uzywa i jak to dziala, bo nie obslugiwalam nigdy takich wynalazkow :)
 
@Smerfetka94 To mój test 3 dni przed @. Robiłam go o 5 rano i zaspana stwierdziłam, że cień jest w jakimś dziwnym miejscu i go wyrzuciłam. Po paru godzinach wyciągnęłam z kosza [emoji51] Dzień później kreska była już bardziej widoczna a w dzień @ nie miałam wątpliwości. Zresztą ja się totalnie inaczej i dziwnie czułam sieć wiedziałam że coś jest na rzeczy. A dziś leci mi 21 tc[emoji3590]Zobacz załącznik 1067561
Super :)

No nic. Mala wstala. Ubieramy sie i lecimy
 
reklama
Do góry