reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
@Smerfetka94 Tak jak mówiłam u mnie był jeszcze mniej widoczny bladzioch 3 dni przed @. Mojemu A. przekazałam dopiero jak kreska była mocna. Wręczyłam mu taki oto prezent:
received_2504450689775009.jpeg
 
@Smerfetka94 Tak jak mówiłam u mnie był jeszcze mniej widoczny bladzioch 3 dni przed @. Mojemu A. przekazałam dopiero jak kreska była mocna. Wręczyłam mu taki oto prezent:
Zobacz załącznik 1067560
Ale słodkie 😍😍😍 kurde ja bym w życiu nie wytrzymała. Wiecie jak będzie? Zrobię test, zobaczę pozytywny wynik i od razu wybiegne z łazienki krzycząc na pół bloku, że jestem w ciąży 😂 albo pochwyce telefon z prędkością światła i zadzwonię krzycząc że jestem w ciąży
 
A ja piszę z poczuciem hmm... straty? Myślałam przez moment, że jestem w ciąży. Niezbyt planowanej, bo starania chcieliśmy zacząć dopiero na wakacje. Ale w sumie w okresie płodnym poszaleliśmy, później okres nie przychodził w terminie, wczoraj zrobiłam test i negatywny, a dziś rano zaczął się okres. I smutno mi jak nie wiem. Ale gratuluję zaciążonym :)
 
No właśnie ostatnio W. byl na bieżąco.
On w pracy a ja w domu test. Przez smsa sie dowiedzial i później powiedział mi ze brakowało mu właśnie takiego przekazania na żywo..
Coś wymysle:)
Może bluzka dla młodej będę mieć rodzeństwo? ;). Ale nie wiem gdzie mieszkasz i czy będziesz miała takie coś od ręki .
 
Ja wytrzymałam bo też popełniła błąd i zaczęłam testowanie przed @ więc były blade kreski i co mu miałam pokazać? [emoji51] Nke chciałam by się rozczarował, staraliśmy się 7 miesięcy i wolałam pokazać mu konkret. A pomysł na takie przekazanie miałam już dawno
Ale słodkie [emoji7][emoji7][emoji7] kurde ja bym w życiu nie wytrzymała. Wiecie jak będzie? Zrobię test, zobaczę pozytywny wynik i od razu wybiegne z łazienki krzycząc na pół bloku, że jestem w ciąży [emoji23] albo pochwyce telefon z prędkością światła i zadzwonię krzycząc że jestem w ciąży
 
Ale słodkie 😍😍😍 kurde ja bym w życiu nie wytrzymała. Wiecie jak będzie? Zrobię test, zobaczę pozytywny wynik i od razu wybiegne z łazienki krzycząc na pół bloku, że jestem w ciąży 😂 albo pochwyce telefon z prędkością światła i zadzwonię krzycząc że jestem w ciąży

I u mnie pewnie tak by bylo :D ja i cierpliwosc to slabe polaczenie :) ale na razie zostaje nam sie starac.... 3 dni do owu. Tak mysle czy nie pojechać dzis do jakiegokolwiek gina zeby usg zrobil i zobaczyl fachowym okiem co tam sie dzieje... 0 objawow nadchodzacej owu.... na ryjku mnie wywalilo niemilosiernie....
 
reklama
@Smerfetka94 To mój test 3 dni przed @. Robiłam go o 5 rano i zaspana stwierdziłam, że cień jest w jakimś dziwnym miejscu i go wyrzuciłam. Po paru godzinach wyciągnęłam z kosza [emoji51] Dzień później kreska była już bardziej widoczna a w dzień @ nie miałam wątpliwości. Zresztą ja się totalnie inaczej i dziwnie czułam sieć wiedziałam że coś jest na rzeczy. A dziś leci mi 21 tc[emoji3590]
received_542258259848651.jpeg
 
Do góry