reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Pierwszy z dzisiaj, drugi sobota..
Moim zdaniem widac roznice
 

Załączniki

  • IMG_20200113_083134.jpg
    IMG_20200113_083134.jpg
    556,4 KB · Wyświetleń: 117
  • received_2220649041563632.jpeg
    received_2220649041563632.jpeg
    107,8 KB · Wyświetleń: 116
Te dwa dzisiaj to jeden. Kupilam innej firmy niz ostatnio.
Ale jest roznica w dzisiejszym a np z soboty bo nie patrze pod światło a widac ladnie golym okiem
A ile czasu minęło od poronienia? Czy to możliwe by beta się utrzymywała jeszcze? Pewnie nie. Ta kreska tam jest i widać ja. A nie wierzę, żeby to był tylko ślad po miejscu gdzie kreska miała by być. Robiłam już tyle testów i żaden nie miał czegoś takiego. Więc pewnie ciąża jeszcze bardzo wczesna i dlatego tak to wygląda. Na becie już będzie widać 🙂 trzymam kciuki za was ❤️
 
reklama
A ile czasu minęło od poronienia? Czy to możliwe by beta się utrzymywała jeszcze? Pewnie nie. Ta kreska tam jest i widać ja. A nie wierzę, żeby to był tylko ślad po miejscu gdzie kreska miała by być. Robiłam już tyle testów i żaden nie miał czegoś takiego. Więc pewnie ciąża jeszcze bardzo wczesna i dlatego tak to wygląda. Na becie już będzie widać 🙂 trzymam kciuki za was ❤️
Poronilam w listopadzie. Pozniej sprawdzalam czy beta spadla i byla już w normie.
Zmienilam firme zeby nie bylo ze z tamtymi testami cos jest nie tak.
Po południu wszystko sie okaze.
Mam dwa objawy, charakterystyczne które mialam ostatnio przed ciaza, dlatego jest jakas nadzieja
 
Do góry