reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To będzie szok.
Pierwszy cykl i juz by bylo???
nie szok a ogromna radosc :) kochana, ja zaszlam w ciaze 3 tygodnie po poronieniu. mam owulacje okolo 21-23 dnia cyklu. nawet miesiackzi nie dostalam. tez bylo zaskoczenie hehe.
pamietam przytulalismy sie w niedziele, bez spiny o zajscie w kolejna ciaze. potem w poniedzialek zrobilam test na owu tak z niczego w sumie bo nie spodziewalam sie ze tak szybko cykl wroci mi na dobre tory. jak moj P wrocil z pracy, to mowie mu, ze odzyskuje plodnosc :) no i tak my znowu poprzytulalismy sie hehe i teraz prawie 14 tydzien juz
 
Oczywiście ze radosc :)
Chyba zaraz małą zwale z lozka bo chcę już na.ta krew pojsc...
Omg jak ja powiem o tym W.
najlepij w jakis fajny sposob. ja zawsze marzylam o tym, zeby dac mojemu P. buciki zapakowane. za pierwszym razem test zrobilismy razem a za drugim to usiedlismy w niedziele przed tv na kanapie i on mowi, chodz kochanie wypijemy po piwku do filmu. i mi, najwiekszemu smakoszowi piwka, to piwko nie smakowalo. wypilam lyk, odtsawilam i mowie chodz do apteki do szpitala bo otwarta w niedziele po test hehe.
 
Która działała 2giego stycznia? 😂🤣😂🤣 ja zaliczyłam false start bo przytulanki były w nowy rok😂
My też falstart.

@ start....
*****
Cholera :(

Ja chyba ślepa jestem skoro wy coś widzicie, dla mnie negatyw :/
Ja też nic nie widzę.

Miała któraś ból kości ogonowej w około 20 dc przy cyklach 33-34 dni? Wczoraj ten śluz z krwią, dziś też i jeszcze boli kość ogonowa gdy dotknę :/

Powodzenia na betach.
 
najlepij w jakis fajny sposob. ja zawsze marzylam o tym, zeby dac mojemu P. buciki zapakowane. za pierwszym razem test zrobilismy razem a za drugim to usiedlismy w niedziele przed tv na kanapie i on mowi, chodz kochanie wypijemy po piwku do filmu. i mi, najwiekszemu smakoszowi piwka, to piwko nie smakowalo. wypilam lyk, odtsawilam i mowie chodz do apteki do szpitala bo otwarta w niedziele po test hehe.
No właśnie ostatnio W. byl na bieżąco.
On w pracy a ja w domu test. Przez smsa sie dowiedzial i później powiedział mi ze brakowało mu właśnie takiego przekazania na żywo..
Coś wymysle:)
 
reklama
My też falstart.


Cholera :(


Ja też nic nie widzę.

Miała któraś ból kości ogonowej w około 20 dc przy cyklach 33-34 dni? Wczoraj ten śluz z krwią, dziś też i jeszcze boli kość ogonowa gdy dotknę :/

Powodzenia na betach.
przy takich cyklach, okolo 20dc wypada owulacja :) moze stad ten ból
 
Do góry