reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ale martwie sie :( Bo jesli po poludniu cos sie pokazalo to rano taka slabizna? :(
Juz wkrecam sobie chorobe
Az mnie mdli z nerwow
hej, spokojnie! nerwy nie pomoga w zaden sposob. stres nie jest wskazany bo moze szkodzic dzidizusiowi wiec usiadz spokojnie, odetchnij, najlepiej skocz na bete z krwi. ja mialam tak, ze pierwsze testy to byl dramat, ja widzialam kreske, moj P. w ogole nic nie widzial. testowalam codziennie od niedzieli :D dopiero w czwartek bylo widac na tyle ze nie musialam biegac z testem na zewnatrz zeby miec wiecej swiatla. bladzioch pojawia sie wtedy, gdy test wykrywa juz jakies stezenie hcg w moczu a jakies stezenie swiadczy o bardzo wczesnej ciazy wiec nie wkrecaj sobie zadnych chorob, tylko na spokojnie zrob bete z krwi i czekamy na potwierdzenie po poludniu wspanialych wiadomosci :D
 
hej, spokojnie! nerwy nie pomoga w zaden sposob. stres nie jest wskazany bo moze szkodzic dzidizusiowi wiec usiadz spokojnie, odetchnij, najlepiej skocz na bete z krwi. ja mialam tak, ze pierwsze testy to byl dramat, ja widzialam kreske, moj P. w ogole nic nie widzial. testowalam codziennie od niedzieli :D dopiero w czwartek bylo widac na tyle ze nie musialam biegac z testem na zewnatrz zeby miec wiecej swiatla. bladzioch pojawia sie wtedy, gdy test wykrywa juz jakies stezenie hcg w moczu a jakies stezenie swiadczy o bardzo wczesnej ciazy wiec nie wkrecaj sobie zadnych chorob, tylko na spokojnie zrob bete z krwi i czekamy na potwierdzenie po poludniu wspanialych wiadomosci :D
Ehhhh dziękuję :(
Niby jestem dopiero przed terminem @.
W ostatniej ciazy test pozytywny dopiero 4 dni po...
Corka wstanie to skocze.
Myslalam ze cos sie rano wyjasni a tu chyba gorzej..chyba sie porzy..gam....
 
Takie cos ... :(
 

Załączniki

  • IMG_20200113_070913.jpg
    IMG_20200113_070913.jpg
    765,1 KB · Wyświetleń: 154
reklama
Do góry