reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja mam skończone 30 lat i nie mam zamiaru czekać z drugim dzieckiem, tymbardziej, że widzę teraz, że to wcale nie jest takie proste jak mi się wydawało po pierwszej ciąży, w którą zaszłam bez problemu w 2 cyklu starań
Ja tez w pierwsza ciaze zaszlam w mgnieniu oka w zasadzie to była wpadka ,nie planowana. Jakos w ogole nie przejmowałam się niczym a teraz czlowiek dmucha chucha po lekarzach sie biega, a tu 💩🤬
 
reklama
8 dc cyklu :) Dziś ja odebrałam badania i wyglada że u mnie wszystko jest okej. Jestem dobrej myśli że nam się w końcu uda pomimo słabszych wyników męża
 

Załączniki

  • 58E1C70E-4A3E-47B6-BF22-A44CC8E2E143.jpeg
    58E1C70E-4A3E-47B6-BF22-A44CC8E2E143.jpeg
    40 KB · Wyświetleń: 78
Ja tez w pierwsza ciaze zaszlam w mgnieniu oka w zasadzie to była wpadka ,nie planowana. Jakos w ogole nie przejmowałam się niczym a teraz czlowiek dmucha chucha po lekarzach sie biega, a tu 💩🤬
No właśnie i może to przez to? 🤔🤔Już sama nie wiem🤷‍♀️ ...w pierwszą zaszłam tak bez spiny, po prostu powiedzieliśmy sobie, że chcemy mieć dziecko i tyle i żadne z nas jakoś tak nie przywiązywało do tego wagi na zasadzie "będzie to będzie" i 2 cykl test dzień przed @ bladziutki, a na drugi dzień wyraźna kreska i już @ nie przyszła...dlatego teraz w kwietniu jak identycznie zrobiłam test i też się nie spodziewałam pozytywu to mega się cieszyłam, bo nigdy nie sądziłam, że może spotkać mnie poronienie...A już na pewno nie sądziłam, że spotka mnie jedna stracona ciąża za drugą...to jest dla mnie strasznie przykre...
 
Dobry wieczór :) a raczej niedobry. Zaczęłam już lekko krwawić. Nie będę wydłużała cyklu bez sensu. Odstawiam jutro dupka. Zresztą.... Ponoć jak się dupka odstawia a jest ciąża to się krwawienie na maxa nie rozkręca. Ale już czuję że będzie okres od jutra. Cykl 26 dni więc nie ma dramatu. Testu nie robiłam j nie robię bo plamilam od trzech dni więc i tak nic z tego..... Trudno :(
 
Ostatni okres 28 maj, owulacja 14/15 czerwiec. Mam takiego stresa, że masakra. Bliźniaki super, ale 3!!!!!!! Jestem przerażona. Oby za 2 tygodnie już to nie były tylko puste pecherzyki
Spokojnie, będzie dobrze 😊 tez bym panikowała na początku, taka reakcja jest całkowicie normalna. Póki co widzisz 2 piękne pecherzyki i tego się trzymaj 😊
 
reklama
Do góry