reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja czekam na owu testy nie są jeszcze pozytywne ale juz nie wiele brak,dzis 13dc . Jutro idę na monitoring. pierwszy cykl z clo tak mnie bola jajniki ze chyba umre😟
 
reklama
Ja czekam na owu testy nie są jeszcze pozytywne ale juz nie wiele brak,dzis 14dc . Jutro idę na monitoring. pierwszy cykl z clo tak mnie bola jajniki ze chyba umre😟
Ja mialam owu pozytywne, a owu nie było. Tyle kasiory na testy wydałam, w tym cykku też pijde do Gina, zobaczymy co mi powie
 
To u mnie byli na odwrót jak przy luźnej rozmowie powiedziałam że będę starać się o drugie to były tekstu typu po co Ci drugie czemu tak szybko i takie tam [emoji85]

Zrobiłam teraz test na wieczór innej firmy, wyszedł pozytywny. Oby do czwartku i bety
Ja to samo słyszę, że po co tak szybko, przecież mały nie ma jeszcze nawet roku, lepiej poczekać z 2 lata!? 😳😳😳 aha i cieszyć się, że już jedno mam, a nie płakać, że z drugim się nie udaje...masakra...
Gratuluję Ci kreseczek! 👏🥳😊😁

Mi dzisiaj smutno, bo widzę cały dzień same kobietki w ciąży i zastanawiam się, dlaczego mi się nie udaje...😔😔 taki dzisiaj dobijający ten dzień
 
A mnie dziś drażnią sąsiadki. Chyba się uwzięły wszystkie nagle postanowiły dawac dobre rady i którą nis spotkam to mówi, oo z dzidzią Ci do twarzy, czemu się nie staracie nie ma na co czekać, a mi aż w kieszeni się granat otwiera, ale taka nabuzowana jestem czekam na tą cholerną @. W tym cyklu powtórzę badania. Nie mam siły i nic mi się nie chce, mam nadzieję, że u Was weselej a przynajmniej hunorki dopisują 🤣🤣 dzia jestem największą marudą na całym świecie a mąż chodzi i się pyta co się dzieje 🤣
Ja też dzisiaj jestem straszną marudą, nie dość, że w pracy zapierdziel, dieta, na której nie jem słodyczy i nie mogę się pocieszyć, to jeszcze wszędzie spotykam ciężarne kobiety, albo matki z małymi dziećmi i się wkurzam, że byłabym już w 4 miesiącu...
 
Ja to samo słyszę, że po co tak szybko, przecież mały nie ma jeszcze nawet roku, lepiej poczekać z 2 lata!? 😳😳😳 aha i cieszyć się, że już jedno mam, a nie płakać, że z drugim się nie udaje...masakra...
Gratuluję Ci kreseczek! 👏🥳😊😁
Ja żałuję że nie zaszlam od razu po pierwszej ciazy, bylam młodsza zdrowsza . Teraz syn ma juz 6 lat, a u nas ani widu ani słychu drugiego .🤷‍♀️
 
Ja żałuję że nie zaszlam od razu po pierwszej ciazy, bylam młodsza zdrowsza . Teraz syn ma juz 6 lat, a u nas ani widu ani słychu drugiego .🤷‍♀️
Ja mam skończone 30 lat i nie mam zamiaru czekać z drugim dzieckiem, tymbardziej, że widzę teraz, że to wcale nie jest takie proste jak mi się wydawało po pierwszej ciąży, w którą zaszłam bez problemu w 2 cyklu starań
 
reklama
Do góry