reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dlatego cieszymy się naszym synkiem "nie z brzuszka, a z serduszka" jak to mówią. :-)

A jeśliby udało mu się zmajstrować rodzeństwo to byłoby super.
Nie myśleliście o rodzeństwie z serduszka? :)
Mój mąż nie zgadza się na adopcję a ja bym bardzo chciała.. Mimo, że Trzecie dzieciątko w drodze :)
 
reklama
Wspaniale ! :-) gratuluję decyzji. Rozważam takie cudne rozwiązanie,ale chyba najpierw chciałabym spróbować z in vitro. Do maja dałam jeszcze szansę naturze. A potem kto wie ...
Życzę pomyślności w działaniu ;-) nie chce zasypywac Cię wscibskimi pytaniami ale nie ukrywam że dziecko z serduszka bardzo biorę pod uwagę
Nasz pamiętnik:
www.adopcyjna.blogspot.com

To będziesz mieć pojęcie o procedurze. :-)
 
Nie myśleliście o rodzeństwie z serduszka? :)
Mój mąż nie zgadza się na adopcję a ja bym bardzo chciała.. Mimo, że Trzecie dzieciątko w drodze :)
Myślimy. Ale póki co nas nie chcą w ośrodku.
Jest więcej chętnych niż dzieci do adopcji i chwilowo tych dzieciatych w większości ośrodków nie przyjmują.

PS. Chyba że ktoś jest zdecydowany na adopcję chorego dziecka - bo do chorych nie ma kolejek...
 
Ja mialam do niedawna tak rozregulowany organizm, ze czasem cykle trwaly i z 90dni. Poki nie zaczelismy myslec o dziecku, zawsze mialam wymowki, zeby isc do lekarza - a to praca, a to cos tam. Dopiero niedawno sie wzielam za siebie i faktycznie z pomoca lekarzy udalo mi sie w miare wyregulowac cykli przywrocic owulacje, ktorej nie mialam.
 
Myślimy. Ale póki co nas nie chcą w ośrodku.
Jest więcej chętnych niż dzieci do adopcji i chwilowo tych dzieciatych w większości ośrodków nie przyjmują.

PS. Chyba że ktoś jest zdecydowany na adopcję chorego dziecka - bo do chorych nie ma kolejek...
To jestem w szoku bo myślałam, że jednak więcej dzieciątek jest niż chętnych. Ale właściwie to bardzo dobrze :)
 
reklama
Mam pytanko dość dziwne i proszę się nie śmiać albo jak komuś poprawi humor to śmiać. [emoji16] Czy wam też po przytulankach sperma wam wypływa? Mnie już nawet nie pomaga robienie zaraz po świecy [emoji2962][emoji12][emoji849]

No oczywiście ze tak. To normalne. Zawsze wypłynie nawet jak będziesz robić świece pol godziny :) nie przejmuj się. Te plemniki co miały się dostac dalej to się dostaną ;)
 
Do góry