reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej dziewczyny może pamiętacie moja blada kreskę z chińskiego testu, była robiona 8 dni po dzisiaj jestem 10 dni po i Nord test pokazał taka
IMG_20200706_070836.jpeg
 
reklama
A ja od kiedy dostałam okres miałam cykle ok. 35-40 dni ale nigdy nie wnikałam w przyczynę, w wieku 19 czy 20 lat poszłam po tabletki antykoncepcyjne i tak 12 lat minęło aż w końcu teraz zaczęliśmy starania i dowiedziałam się że mam pcos i lekkie IO [emoji2368]

A ja jak byłam młodsza to jeszcze myślałam, że jak się nie zabezpieczę to od razu trojaczki 😱 😂

Czym się objawia IO? To są problemy z cukrem tak? Mając cukier w normie lub mniej można to wykluczyć?

A ja kilka dni przed @ jeszcze na zaden cykl się tak nie cieszyłam :D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki właśnie wracam z labo i widzę ze na zleceniu mam hcg total... czyli hcg całościowe. Nie powinna być beta hcg? Czy z całościowego poznam wiek ciąży? w laboratorium powiedziałam wyraźnie beta hcg...
poniedziałek rano a ja już wkur... 😁
 
Jak kiedyś robiłam to Pani w diagnostyka mówiła że to samo i wszystko wyjdzie
Dziewczynki właśnie wracam z labo i widzę ze na zleceniu mam hcg total... czyli hcg całościowe. Nie powinna być beta hcg? Czy z całościowego poznam wiek ciąży? w laboratorium powiedziałam wyraźnie beta hcg...
poniedziałek rano a ja już wkur... [emoji16]
 
Pytanie do dziewczyn które stosują metformine.. Czy Wam, że po niej cukier skacze i macie wyższy niż przed braniem? Ja normalnie miałam 104-110max a teraz najmniej mam 130... Jakie dawki bierzecie i ile razy dziennie?
Ja biorę 2x1000 xr wieczorem. Cukru nie badam, nawet endokrynolog mi nie mówił żeby badać..... Ja cukier miałam w normie tylko insulina zła
 
reklama
Dziewczynki właśnie wracam z labo i widzę ze na zleceniu mam hcg total... czyli hcg całościowe. Nie powinna być beta hcg? Czy z całościowego poznam wiek ciąży? w laboratorium powiedziałam wyraźnie beta hcg...
poniedziałek rano a ja już wkur... 😁

gdzieś mi się rzuciło kiedyś na oko, że to wyjdzie ;)
 
Do góry