reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ból może wynikać właśnie z przebytej owulacji. Zrób progesteron to będziesz wiedzieć:)
Właśnie mam taki plan żeby zrobić 7/8 dni po domiemanej owulacji jednak wyczytałam gdzies w internecie ze jeśli robi się torbiel czynnościowa z niepeknietego przecherzyka owulacyjnego to podobno progesteron jest i tak wysoki, zasnatwiam się jak to jest w praktyce 🤷🏼‍♀️
 
reklama
A to nie mam pojęcia. To może idź na monitoring czy pękł
Właśnie mam taki plan żeby zrobić 7/8 dni po domiemanej owulacji jednak wyczytałam gdzies w internecie ze jeśli robi się torbiel czynnościowa z niepeknietego przecherzyka owulacyjnego to podobno progesteron jest i tak wysoki, zasnatwiam się jak to jest w praktyce [emoji2372]
 
Ovarin to suplement, jestem prawie na 100% pewna, że nie powinien mieszać w długości cykli, to nie lek 😉 ja po nim nie mam żadnych skutków ubocznych, biorę 4 cykl a 3 pełne mam za sobą 2x1

Ciezkie mam decyzję przed sobą 😳 dziewczyny generalnie wiem co powinnam zrobić a waham się. Dostałam propozycje zastępstwa na wyższym stanowisku, ale tak żebym go łączyła z obecnym... Wiem, że starania już pół roku... Że powinnam odpuścić pracę, to mega stres 🙄 ale wiecie jak to jest... Nie wiem co robić.. Chyba kropek, starania o niego są ważniejsze...
 
Dziewczyny........ Niezle cuda się dzieją..... Wczoraj rano brudzenia i plamienia. Wieczorem czysta krew ......... A dzis cały dzień czysciutko. A teraz wieczorem znowu żywa krew. Tylko w toalecie. Temp się utrzymuje. Zobaczymy jak rano i co przyniesie nowy dzień....
 
Wczorajszy test był prawie chyba pozytywny bo kreska była ciut może jaśniejsza od testowej. A na dzisiejszym teście kontrolna kreska ledwo widoczna. Pierwsze Zdjęcie z dzisiaj wieczora, Drugie zdjęcie z wczoraj wieczorem. Może na tych testach tak słabo wybarwia? [emoji848] Zobacz załącznik 1144080Zobacz załącznik 1144081
Ja kiedyś tez tak miałam, a po dwóch dni j od słabszego miałam pozytyw jak malowany. Rób dalej 😀
 
reklama
Do góry