reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hey dziewczyny co tam u was? Który dc macie?

U mnie katastrofa. Ja już po owu, którą PRZEGAPIŁAM!!! [emoji24][emoji24][emoji24]

Poprzedni cykl trwal 22 dni. Myslalam, że to jednorazowy wybryk bo to był pierwszy cykl po poronieniu.

Dla pewności jednak zaczęłam robić testy owu od 7 dc, ale tak w kratkę, co tam, przecież i tak wiem kiedy owu przyjdzie, to jeszcze nie teraz. Ale śluz był płodny, i libido wzrosło.

Wczoraj coś mnie tknęło i o 23:50 zrobiłam test owu. Był prawie pozytywny, no i super, pomyślałam, jutro będzie owu, zostajemy w łóżku! [emoji2028]

A dziś rano zrobiłam ponownie test owu i jakież było moje zdziwienie - negatyw jak się patrzy!!!! [emoji2356][emoji2356][emoji2356]

Czyli owu była!!!!!

Seksy były dziś ale już po wszystkim, I 2 lipca, czyli dużo za wcześnie, więc szanse na ciążę są niewielkie. Jestem przegrywem [emoji30][emoji30][emoji30]

Załączam zdjęcie... Ale dałam ciała... Chyba potrzebuję ojojania.

Image%20(4).jpeg
 
U mnie nie ma pcos. Kilku lekarzy to wykluczyło. Z resztą stosunek lh fsh AMH i obraz jajników na usg to wykluczył 4.06
Nie musi być obrazu jajników. PCOS to zespół chorób, więc musiałabyś mieć w takim razie jeszcze inne wahania hormonalne jeszcze dodatkowo. Jeśli wszystko w normie, to rzeczywiście nie ma co się doszukiwać 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczynki może wiecie kiedy lekarz może „coś” dostrzec na usg? Przy jakiej becie bądź w którym tygodniu?
musze w przyszłym tygodniu sprawdzic czy prawidłowo przyrasta hcg i już się boje 😳😳😳
Chociaż krecha na dzisiejszym teście była konkret 😎
Przy becie powyżej 1000 powinien być widoczny pęcherzyk ciążowy :) A w którym tygodniu, to już zależy od daty owu, zagnieżdżenia i tempa przyrostu :)
 
Nie musi być obrazu jajników. PCOS to zespół chorób, więc musiałabyś mieć w takim razie jeszcze inne wahania hormonalne jeszcze dodatkowo. Jeśli wszystko w normie, to rzeczywiście nie ma co się doszukiwać [emoji2372]
Dlatego mówię obraz usg czysty stosunek lh do fsh 0.64 AMH 1.94 więc nie widać żeby było pcos. Dla potwierdzenia zobaczymy jakie będą wyniki tych hormonów 8.07 i będę miała pewność. Nie rozumiem na jakiej podstawie tutaj dziewczyna zasugerowała pcos [emoji848]po tym że w tym cyklu mam testy owu caly czas negatywne? To nie jest żaden wyznacznik moim zdaniem.
 
Hey dziewczyny co tam u was? Który dc macie?

U mnie katastrofa. Ja już po owu, którą PRZEGAPIŁAM!!! [emoji24][emoji24][emoji24]

Poprzedni cykl trwal 22 dni. Myslalam, że to jednorazowy wybryk bo to był pierwszy cykl po poronieniu.

Dla pewności jednak zaczęłam robić testy owu od 7 dc, ale tak w kratkę, co tam, przecież i tak wiem kiedy owu przyjdzie, to jeszcze nie teraz. Ale śluz był płodny, i libido wzrosło.

Wczoraj coś mnie tknęło i o 23:50 zrobiłam test owu. Był prawie pozytywny, no i super, pomyślałam, jutro będzie owu, zostajemy w łóżku! [emoji2028]

A dziś rano zrobiłam ponownie test owu i jakież było moje zdziwienie - negatyw jak się patrzy!!!! [emoji2356][emoji2356][emoji2356]

Czyli owu była!!!!!

Seksy były dziś ale już po wszystkim, I 2 lipca, czyli dużo za wcześnie, więc szanse na ciążę są niewielkie. Jestem przegrywem [emoji30][emoji30][emoji30]

Załączam zdjęcie... Ale dałam ciała... Chyba potrzebuję ojojania.

Zobacz załącznik 1143913
Hej no szkoda że tak wyszło. Ale najważniejsze że testy pokazały pik LH. Na następny cykl będzie przesłanka żeby bardziej tego pilnować żeby nie przegapic[emoji6]

Ja dzisiaj 33dc w środę w końcu wizyta w klinice ale we wtorek będę jeszcze dzwoniła i potwierdzała wizytę żeby nie było tak jak ostatnio.
 
Dlatego mówię obraz usg czysty stosunek lh do fsh 0.64 AMH 1.94 więc nie widać żeby było pcos. Dla potwierdzenia zobaczymy jakie będą wyniki tych hormonów 8.07 i będę miała pewność. Nie rozumiem na jakiej podstawie tutaj dziewczyna zasugerowała pcos [emoji848]po tym że w tym cyklu mam testy owu caly czas negatywne? To nie jest żaden wyznacznik moim zdaniem.
Nie no pewnie, to żaden wyznacznik. Mi chodziło jeszcze o wyniki badań testosteronu, androstentionu, czy inne hormony nie są rozchwiane, jeszcze chyba też sprawdza się DHEA i DHEA SO4. U mnie te wszystkie hormony były rozchwiane, stosunek LH do FSH 1,5, brak @, trądzik, lekkie łysienie androgenowe, ale jajniki czyste :) No i hiperinsulinemia i hiperprolaktynemia. Na leczeniu wszystko wróciło do normy :)
 
reklama
Nie no pewnie, to żaden wyznacznik. Mi chodziło jeszcze o wyniki badań testosteronu, androstentionu, czy inne hormony nie są rozchwiane, jeszcze chyba też sprawdza się DHEA i DHEA SO4. U mnie te wszystkie hormony były rozchwiane, stosunek LH do FSH 1,5, brak @, trądzik, lekkie łysienie androgenowe, ale jajniki czyste :)
Jak badałam testosteron i androstendion to były w normie zobaczymy jakie wyjdą teraz. Dhea i to drugie nie pamiętam niestety i nawet nie wiem czy w klinice takie badanie zrobili. Z tego co kojarzę to na skierowaniu było napisane SHBG SHBG-s ale nie dam sobie ręki uciąć [emoji85] ja za to stosunek lh do fsh mam od kilku lat na poziomie 0.64 i żaden lekarz nie pow mi że to za mało czy źle czy co kolwiek. Zobaczymy co teraz pani doktor w klinice powie.
 
Do góry