reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Nie, ja brałam na wyregulowanie cykli. Zrób test i jak będzie negatywny to odstaw a jak pozytywny to bierz dalej.
Dzięki za poradę kochana, ale test nie wyjdzie. Bo owu była w 20 dc potwierdzona monitoringiem, a duphaston mam brać od 21 dnia przez 7dni. Czyli na test za wcześnie. A naturalnie mam dość krótkie cykle. Więc mam pózną owu przy krótkich cyklach. Stąd ta zagwozdka. Bo może do zapłodnienia dochodzi, ale po prostu nie ma się szans zagnieździć... Mój ginekolog chyba i tak myśli, że nie mam w tym mc szans. Mam cały plan działania i badań na nastepny. Ponoć tak pozna owu przy krótkich cyklach może być niepełnowartościowa. Może dlatego tak długo się nam nie udaje. Ale są jeszcze inne problemy oprócz tego. Jednak zawsze człowiek ma nadzieję, tym bardziej, kiedy wiem, że trafiłam w owu na 100%.
Edit. Poprawiłam oczywista pomyłkę ;)
 
Podobno jak będziesz brać a nie będziesz w ciąży to miesiączka i tak przyjdzie. Jestem w takiej samej sytuacji, mam brać dopóki nie dostanę miesiączki
O i to jest konkret. Bo właśnie pomyślałam, że będę brać do miesiączki, ale potem przeczytałam, że ona przychodzi po odstawieniu dopiero. Dzięki! A to Twój pierwszy mc na duphastonie?
 
Dzięki za poradę kochana, ale test nie wyjdzie. Bo owu była w 20 dc potwierdzona monitoringiem, a duphaston mam brać od 21 dnia przez 7dni. Czyli na test za wcześnie. A naturalnie mam dość krótkie cykle. Więc mam pózną owu przy długich cyklach. Stąd ta zagwozdka. Bo może do zapłodnienia dochodzi, ale po prostu nie ma się szans zagnieździć... Mój ginekolog chyba i tak myśli, że nie mam w tym mc szans. Mam cały plan działania i badań na nastepny. Ponoć tak pozna owu przy krótkich cyklach może być niepełnowartościowa. Może dlatego tak długo się nam nie udaje. Ale są jeszcze inne problemy oprócz tego. Jednak zawsze człowiek ma nadzieję, tym bardziej, kiedy wiem, że trafiłam w owu na 100%.
To może nie odstawiaj dupka i się uda [emoji848]życzę Ci tego z całego serca.
 
To może nie odstawiaj dupka i się uda [emoji848]życzę Ci tego z całego serca.
Dziękuję, bardzo bym chciała. Tu jest mój drugi dylemat. Że jak ciąży nie bedzie to mi się cykl kompletnie niepotrzebnie wydłuży. Ale już widzę, że ponoć okres tak czy inaczej przyjdzie w swoim czasie. A jest tu może ktoś kto doświadczył tego na własnej skórze? :)
 
Wszystko się ułoży zobaczysz. Jak mi się nie udaje to chociaż życzę aby wam się udawało i z każdych II kreseczek się cieszę jak by to były moje.
Dziękuję, bardzo bym chciała. Tu jest mój drugi dylemat. Że jak ciąży nie bedzie to mi się cykl kompletnie niepotrzebnie wydłuży. Ale już widzę, że ponoć okres tak czy inaczej przyjdzie w swoim czasie. A jest tu może ktoś kto doświadczył tego na własnej skórze? :)
 
reklama
Do góry