reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja dziś jestem jakaś rozdrazniona .... poryczalam się bo kot mi trochę zniszczył łąkę kwietna porostu wylał tak że się uspokoić nie mogłam. Mąż nie wiedział co się dzieje ciągne zresztą ryczec mi się chce .... chyba jestem wykończona psychicznie.... I okres się zbliża......
Może coś na odstresowanie?
Nie wiem co lubisz ale może jakiś masaż, kąpiel ? Albo może potrzebujesz po prostu zwyklej rozmowy? Głowa do góry, po każdej burzy wychodzi słońce :)
 
reklama
Dziękuję kochana. Też to jest dla mnie bardzo ważne. Dziewczyny się tu wspierają i to bardzo pomaga choć czasami jest potrzebny przysłowiowy "kopniak w dupe" [emoji2957]

Te leki to kropla w morzu. Biorę jeszcze olej z wiesiołka w kapsułkach 2x1 rano, acard 1x1 wieczorem, wit z grupy B komplex forma metylowana leki na tarczyce, metformina zaraz będę zażywala berberyne (działa tak samo jak metformina ale nie "niszczy" wątroby), wit d3 10000jm 1x1 od tego cyklu testy owu paskowe a od przyszłego mierzenie temperatury cały cykl.
Metformine niszczy wątrobę? O matko.... Nie wiedziałam..
 
Ja dziś jestem jakaś rozdrazniona .... poryczalam się bo kot mi trochę zniszczył łąkę kwietna porostu wylał tak że się uspokoić nie mogłam. Mąż nie wiedział co się dzieje ciągne zresztą ryczec mi się chce .... chyba jestem wykończona psychicznie.... I okres się zbliża......
Mam Tak samo dzisiaj. Jestem tak nerwowa że wychodzę z siebie. Mąż dostaje za wszystko biedny.
 
No akurat w kwestiach związanych z prawem pracy wszystko jest tak jak w przepisach i doktrynie, a pracodawcy mogą owszem pójść na rękę, ale nie mają takiego obowiązku :)
Hej, właśnie wróciłam od ginekologa. Według miesiączki 9 tydzień, ale według USG 4tydz.
Jeśli chodzi o kodeks pracy jak on to reguluje? Bo zaczęłam się martwić 😏
Będę wdzięczna za odpowiedź 🤗😘
 
Tak, z moim mężem jest wszystko ok, problem tkwi we mnie...poza tym, gdyby to była wina po stronie męża to bym nie zaszła w ciążę, a ja zachodze w każdym cyklu tylko nie mogę utrzymać, więc to nie jest wina po stronie męża
Ja też zachodzę, a narazie mamy tylko czynnik męski...
 
reklama
Do góry