reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej. U mnie jakiś tydzień został do okresu +/- 1 dzień (oby). Potem będę się zastanawiać czemu nie zaszłam w ciążę [emoji14] Czekam na wyniki badań na trombofilie i białek c i s po poronieniu. Ten tydzień się urlopuje, na chacie sajgon przez remont, ale za to mam piękną kuchnię [emoji7][emoji7][emoji7] i zyskałam dodatkowy pokój dla dziecka w razie czego [emoji5]
To czekamy razem 🤪
U mnie do @ 11dni
 
reklama
Dziewczyny, miesiąc temu poroniłam (puste jajo płodowe), przez ten czas porobiłam sobie wiele badań, a dzisiaj otrzymałam kolejne wyniki. Trzy są bardzo słabe:
Androstendion 405- norma 340 (zawsze miałam z nim problem, dlatego przez kilka lat brałam antykoncepcję)
TSH 3,1 (teoretycznie w normie, ale nie w momencie starań...)
Nieszczęsna prolaktyna 59 - norma do 23

Dodam, że nadal czekam na pierwszą @ po poronieniu. Czy któraś z Was miała podobne problemy? Czy udało się to w miarę szybko wyregulować? Jutro umówię się na wizytę do mojego gin, wysłałam też prośbę do mojego byłego ginekologa -endokrynologa z prośbą o konsultacje, ale może dowiem się wcześniej już czegoś od Was :)
Ja miałam wysoka prolaktynę przez podwyższone tsh, po zbiciu się unormowało wszystko. 😉
 
reklama
Ja bardzo, bardzo bym chciała żeby ten cykl był szczęśliwy już, przełożyliśmy wesele na za rok, ale mówię trudno co będzie to będzie, nie będę już na nic czekać. Mam 23 lata i jakoś naprawdę nie chce czekać, teraz jak już zaczęłam to nie przerwę. A po poronieniu przerwałam, bo ślub i wesele miało być w tym roku 🤣🤣 po prostu jakieś jaja 🤣🤣
 
Do góry