reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja podobnie. A powiedz mi jak wyglądały Twoje cykle po odstawieniu Nuvaringu? Bo u mnie co miesiąc coraz dłuższe...

U mnie wahały się od 28 do 37 dni, średnio tak 29 dni trwały, ale były nieregularne.

A ile dni od owu wyszedł pozytywny? :)

Nie wiem kiedy dokładnie miałam owu, przypuszczam, że w 15 dc, więc 13 dni po 😉
 
Hej dziewczyny, w niedzielę poronilam :( byłam w 7tc. Zamierzamy z mężem starać się od razu, lekarz powiedział że nie na przeciwskazań. Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji?
Bardzo mi przykro :( niestety jestem w podobnej sytuacji, czekam na pierwszą @ i kilka badań i mam nadzieję, że od razu wrócimy do starań.
 
Hej [emoji113] to znowu ja
U mnie dzisiaj 12 dzień cyklu w sumie już 13 bo pisze po północy [emoji1787]

I test owulacyjny w 12 dc wyszedł taki :

Rano byl jescze całkowicie negatywny myślicie że to pozytyw czy jeszcze nie ?
U mnie podobny był wczoraj a dziś pozytyw
IMG_20200610_101245.jpeg
 
reklama
Do góry