reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Odnośnie prolaktyny nie otrzymałam odpowiedzi ale wydaje mi się że jest w porządku. Mam natomiast drugie pytanie odnośnie hemoglobiny. Mój wynik 8.9 czyli bardzo mało. Czy któraś z was miała taki wynik przy staraniach? Muszę brać żelazo i zastanawiam się czy odpuścić starania i wyregulować poziom żelaza czy próbować. Może ktoś z was miał podobną sytuację?
 
Hej, nie widziałam Twojego wyniku prolaktyny ale najważniejsze jest żeby nie była powyżej normy, jak jest w normie to nie należy się zastanawiać czy wysoka czy niska.
Jeśli chodzi o hemoglobine to zupełnie się nie znam ale też najważniejsze moim zdaniem są normy :)
Odnośnie prolaktyny nie otrzymałam odpowiedzi ale wydaje mi się że jest w porządku. Mam natomiast drugie pytanie odnośnie hemoglobiny. Mój wynik 8.9 czyli bardzo mało. Czy któraś z was miała taki wynik przy staraniach? Muszę brać żelazo i zastanawiam się czy odpuścić starania i wyregulować poziom żelaza czy próbować. Może ktoś z was miał podobną sytuację?
 
Dziewczyny, może to głupie pytanie ale czy jest sens robić test jakieś 9 dni po owulacji? Pytam bo chcemy się rodzinnie odrobaczyc, dzieciak już wziął swoją dawkę mąż też A ja czekam bo w ulotce jesr informacja że jeżeli nawet podejrzewa się ciążę to nie należy przyjmować leku no i tak czekam...
 
Radzę poczekać bo 9 dpo to rzadko wychodzi test :)
Dziewczyny, może to głupie pytanie ale czy jest sens robić test jakieś 9 dni po owulacji? Pytam bo chcemy się rodzinnie odrobaczyc, dzieciak już wziął swoją dawkę mąż też A ja czekam bo w ulotce jesr informacja że jeżeli nawet podejrzewa się ciążę to nie należy przyjmować leku no i tak czekam...
 
reklama
Do góry