reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Czyli owulacja była tydzień temu? A progesteron robiłaś już po owulacji tak?
Ciężko określić, bo to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek. Jak brałam tabsy co 28, a po odstawieniu kiedy mialam co 40 raz co 24 raz co 60 także ciężko. Alw według testów owu mialam rowno to tygodnie temu
 
reklama
Dziewczynki, dziś byłam na badaniach i progesteron 10,85ng/ml nie za niski? Owulacja była potwierdzona testami, temtepratura wzrosła,ale martwię się, że jak na 8dni przed @ jest jednak niski [emoji3525]
 
Czyli owulacja była tydzień temu? A progesteron robiłaś już po owulacji tak?

Owulacja byla 2 tygodnie twmu. A badanis robiłam w poniedziałek czyli 10 dni po owulacji. Wyniósł 13 i beta 10 dni po owu 0.
Dzia powtórzyłam betę. Jak tetaz nic nie wyjdzie to znaczy, że na pewno juz nic nie wyjdzie tam..
 
Dziewczynki, dziś byłam na badaniach i progesteron 10,85ng/ml nie za niski? Owulacja była potwierdzona testami, temtepratura wzrosła,ale martwię się, że jak na 8dni przed @ jest jednak niski [emoji3525]
8 dni przed @czyli robiłaś 6 dni pi owu?
Wynik dwucyfrowy podobno oznacza owulacje, moj 10 dni po owu wyniósł 13
 
Ohh kobiety jak mnie wkurwiają te testy już. Ehhhhhhh
 

Załączniki

  • IMG_20200605_143655.jpg
    IMG_20200605_143655.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 132
reklama
Czyli w boże ciało okres..... Do tego mam trochę zakażenia paciorkowcem ale mój lekarz od zachodzenia w ciążę powiedział że to nie szkodzi, dał mi lek, po okresie mam brać probiotyki. Szkoda tylko że znowu nic nie wyszło. Miałam piękna owulację w odpowiednim czasie po pregnylu, 12 mm endo, żadnych torbieli które by mi niepotrzebnie gmatwaly w hormonach. Po prostu eldorado! Szkoda tylko że uj bombki strzeli.
 
Do góry