reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja nigdu nie robilam progesteronu Ale dziewczyny które robiły przed @ i były w ciąży miały na poziomie ok 30. Nie znam się za bardzo na tym. A ile masz jeszcze do @?
Ciężko określić, bo to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek. Jak brałam tabsy co 28, a po odstawieniu kiedy mialam co 40 raz co 24 raz co 60 także ciężko. Alw według testów owu mialam rowno to tygodnie temu
 
reklama
Niech ten dzień się już skończy...
18 dc piersi bolą mnie już jakoś 5 dni (tak od boków) :( W pracy taki młyn,że boli mnie głowa więc na weekend pewnie migrena. Mam już mega PMS.
Gdzieś czytałam,że ten ból piersi to wysoka prolaktyna... jeszcze tego mi brakuję.. Sorki za żale i narzekanie ale już mam dość
 
Ostatnia edycja:
Kochana strasznie mi przykro... Ile wynosiła pierwsza beta? Musisz się trzymać kochana. Ja po biochemicznej tez na długo odpuściłam, a teraz bardzo żałuję
W poniedziałek 37,76 dzisiaj 41,63... tak się naczytałam, ze po biochem szybko można zajść w następną zdrową a tu znowu takie coś, czekam na krwawienie... wolałabym żeby nic nie było niż taka nadzieja
 
W poniedziałek 37,76 dzisiaj 41,63... tak się naczytałam, ze po biochem szybko można zajść w następną zdrową a tu znowu takie coś, czekam na krwawienie... wolałabym żeby nic nie było niż taka nadzieja

Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Z drugiej strony, dobrze, że na malym poziomie i organizm oczyści sie sam. Kochana a moze zapytaj lekarza moze cos wymyśli jakoś pomoże z kolejnymi staraniami
 
reklama
A mam pytanie dot monitoringu cyklu. Lekarz ostatnio powiedział że mam przyjść po miesiączce tak do 12 dnia. Moje miesiączki trwają 7 dni dziś mam trzeci dzień i umówili mnie na 10 czerwca to będzie 8 dzień cyklu. Myślicie że w ogóle opłaca się w taki dzień isc? Przecież na owulację to chyba zbyt wcześnie?
 
Do góry