reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Zrobiłam co prawda nie z porannego moczu, ale wynik negatywny, wiec to nie ciąża :)Zobacz załącznik 1128721

A ja tu tez widze cień, chociaż pinki lubią ściemniać :(

Mam nadzieje, że Ci pieknie sciemnieje!

71, ale ostatni trwał 89, a jeszcze poprzedni ponad 40

Jeeeeezu!

Ja już wariuje przy 30 dniowych cyklach a co dopiero... koszmar!

Dziewczyny test zrobiony dziś z rana dwa dni przed okresem. Co myślicie???

Nie no krecha taka że by staruszek 90 lat zobaczył a ta co myślita 😭😭😭
Myślimy, że szczęście się do ciebie uśmiechneło i w przyszłym roku bedziesz bujać maleńkiego szkraba :)
 
Mam różne cykle 30-34 dni, dzisiaj mój 28dc... czekać do okresu czy robić jutro test? 😄😏 od kilku dni boli mnie głowa, piersi nic nie bolą, śluz jakiś tam jest 😄 jajniki trochę ćmią ale to na pewno na małpę.. 🙄
 
A ja tu tez widze cień, chociaż pinki lubią ściemniać :(

Mam nadzieje, że Ci pieknie sciemnieje!



Jeeeeezu!

Ja już wariuje przy 30 dniowych cyklach a co dopiero... koszmar!



Nie no krecha taka że by staruszek 90 lat zobaczył a ta co myślita 😭😭😭
Myślimy, że szczęście się do ciebie uśmiechneło i w przyszłym roku bedziesz bujać maleńkiego szkraba :)
Dziękuję za otuche. Jutro powtórzę
 
Rany Dziewczyny gratulacje! Chwilę dosłownie nie zaglądałam, a tu takie hity - super :) niesamowite jest to, jak dobrze mi robią takie wieści - nie czuje w ogóle zazdrości w negatywnym sensie, po części mam wrażenie jakby to mi osobiście się coś udało, tak się cieszę. Śmieszne uczucie :D
 
Mam różne cykle 30-34 dni, dzisiaj mój 28dc... czekać do okresu czy robić jutro test? 😄😏 od kilku dni boli mnie głowa, piersi nic nie bolą, śluz jakiś tam jest 😄 jajniki trochę ćmią ale to na pewno na małpę.. 🙄

To idziemy równo, u mnie także cykle do 34 dni i jestem również w 28dc :) ile u Ciebie dpo? U mnie dopiero 6, dlatego jeszcze nie testuję, bo nawet jeśli coś by się zadziało, to chyba jeszcze za wcześnie. Jem za to ananasy, morele i czerwone wino piję :D
 
reklama
To idziemy równo, u mnie także cykle do 34 dni i jestem również w 28dc :) ile u Ciebie dpo? U mnie dopiero 6, dlatego jeszcze nie testuję, bo nawet jeśli coś by się zadziało, to chyba jeszcze za wcześnie. Jem za to ananasy, morele i czerwone wino piję :D

No ja właśnie nie wiem kiedy miałam dokładnie owulacje bo testy mi się skończyły a nie chodzę na monitoring no i powiedzmy między 18-20 dniem 😄 ja biorę mace, jadłam ananasy dwa i moreli kilka ale nie mogę moreli przetrawić. W lipcu będzie rok jak się staramy a u Ciebie jak?
 
Do góry