reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama

Cudowna! Piiękności.

Ciche gratulacje ...

Chlip (wzruszenie)

Proszę, mój duch 😂 widzicie coś ? Czułość 20

Jest duszek Kacperek ;)

Widzicie tu jakiś cien cienia czy calkiem biel vizira? Bo ja juz wariuje i im dluzej patrze tym probuje cos wypalac i jak by bylo ale to chyba moja wyobraźnia.
Dzien przed @ 16 dpoZobacz załącznik 1127331

Jak dla mnie to wygląda trochę na zalany...
 
Przyszedł okres:( ale trzymajmy kciuki za kolejny cykl 👍😉

Przykro mi :(

Tule!

Pojadę po 14 zrobić betę i progesteron żeby zobaczyć czy w ogóle owulacja była

Trzymam kciuki! Za wysoki wynik !!

Dziewczyny, powiedzcie mi kiedy mogę zrobić najszybciej betę. Ostatni okres miałam 15.05, moje cykle trwają około 28-30 dni. Czy jak zrobie w najbliższy piatek, tj. 05.06 będzie ok?

Powinno się wykonać w dniu terminu miesiączki. Wcześniej może nie wykazać.

Wynik bety, chyba jednak ten duch coś znaczy 🙂 Z jednej strony bardzo się cieszę ale jeszcze przyjmuje to na chłodno, powtórzę za pare dni.

Piękna beta. Niech pięknie przyrasta! Gratuluje mamuśka !!
 
Dziewczyny muszę Wam opisać bo myślę że to ważne. Wczoraj pisałam Wam że w środę idę na monitoring ale dzisiaj rano zaobserwowałam śluz i myślę coś jest nie tak. 11 DC to chyba za wcześnie na owu. Zrobiłam test owu i 3 krechy jak nic. Zadzwoniłam do lekarza umówiłam się na dzisiaj pojechałam i mówi że dobrze że Pani przyjechała bo pęcherzykma już ponad 22 mm. Wieczorem mamy się starać. A myślałam że owu będzie tak 14-15 dzień.
Ja zrobiłam test owu w 10 dc i był pozytywny więc moja owulacja też wcześniej niż myślałam
 
reklama
Dziewczyny, co o tym sadzicie, 13 dc, pierwszy cykl z Aromkiem, podobno pecherzyki po nim szybciej dojrzewaja... Dodam ze to moj pierwszy cykl z testem owu... Jak uwazacie?
 
Do góry