reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hej, czy któraś miała te testy ? Zobacz załącznik 1126125
Ja takie mam i od poniedziałku pokazywały mi cienie , wczoraj najmocniejszy i poszłam na betę . Wynik 2,8 ... A dziś kreska jaśniejsza więc nic nie kumam 🤷 mam nadzieję że u Ciebie będą tylko ciemniały bo u Ciebie mocną ta kreseczka :)
Załączam moje zdjęcia
 

Załączniki

  • IMG_20200529_121028.jpg
    IMG_20200529_121028.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 100
  • IMG_20200529_120928.jpg
    IMG_20200529_120928.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 97
  • IMG_20200529_120831.jpg
    IMG_20200529_120831.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 93
Ani właśnie ja mam długie cykle, więc w tych dniach nie miałabym Jeszcze owu 🤣🤣 myślicie ze 6 dni po owu cos pokaże? I jak to jest skoro jest ponad dwucyfrowy znaczy, że owulacja była i pęcherzyk pękł? Czy to nie pokazuje, że doszlo do pęknięcia?
Mi lekarz mówił że 7 dni po owu poczekalabym na twoim miejscu .
Nie wiem od ilu uważa się że owulacja była Ale jak poziom progesteronu wysoki to owulacja była. Może ktoś inny wie od ilu ?
Powyżej 10 znaczy, że owu była :)
 
Ostatnia edycja:
Przy pcos mogą wychodzić cały czas (prawie) pozytywne. Nie mówię że tak musi być, wielu dziewczyna testy nie wychodzą wcale, a są całkowicie zdrowe, ale sprawdziłabym to dla pewności [emoji6]
To prawda. Ja miałam zawsze negatywne lub prawie pozytywne przy PCOS, nigdy nie były idealnie pozytywne :)
 
Strasznie ciężko... Żałuję że zrobiłam rano test... W ogóle to boli mnie brzuch jak przed samą @, a termin mam na wtorek-środa. Trochę kuje mnie też w jajnikach... [emoji849][emoji849][emoji849]
Też tak miałam a test był dzień później mocno pozytywny :) To nic nie przesądza, nie zamartwiaj się 😘
 
Raczej nic z tego xd zrobiłam test tak tylko żeby zobaczyć czy branie duphastonu na wywołanie miesiączki wpływa na wynik. Myślałam że może to są jakieś mega mylne testy i dlatego mam kreskę. Tydzień temu byłam u gina, gdzie powiedział mi że mam grube endometrium, ale że w jajniku jest przerośnięty pęcherzyk. To ponoć wina niedoboru progesteronu, dlatego przepisał mi duphaston. I dzisiaj mam 55 dc i dalej nic :)
One ciemnieja dość późno, moje ciche gratulacje :)
 
reklama
Raczej nic z tego xd zrobiłam test tak tylko żeby zobaczyć czy branie duphastonu na wywołanie miesiączki wpływa na wynik. Myślałam że może to są jakieś mega mylne testy i dlatego mam kreskę. Tydzień temu byłam u gina, gdzie powiedział mi że mam grube endometrium, ale że w jajniku jest przerośnięty pęcherzyk. To ponoć wina niedoboru progesteronu, dlatego przepisał mi duphaston. I dzisiaj mam 55 dc i dalej nic :)
A beta?
 
Do góry