reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny, uważajcie na testy hornmedical. Z tyłu na teście namalowana jest czarna kreska, która przebija i daje cień pozytywnego testu.
 

Załączniki

  • IMG_20200519_195954.jpg
    IMG_20200519_195954.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 122
  • IMG_20200519_195249.jpg
    IMG_20200519_195249.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 116
  • received_580407656223645.jpeg
    received_580407656223645.jpeg
    31,8 KB · Wyświetleń: 114
reklama
Dziewczyny, uważajcie na testy hornmedical. Z tyłu na teście namalowana jest czarna kreska, która przebija i daje cień pozytywnego testu.
Ja też miałam kiedec podobnie z jednym testem nie pamiętam jakim w plastiku była zrobiona kreska plastikowa w miejscu gdzie powinna być kreska i też to wyglądało jak cień 🤦‍♀️ rozebralam i się zdziwilam
 
A jak to odroznic? Ktory to zwykly?
Dosyć łatwo ten niezwykły to zmetylowany kwas foliowy - musi być widoczna informacja o tym. Wiele suplementów dla kobiet w ciąży i starających się zawiera dwie formy, np. P r e g n a S t a r t. Dla osób które „magazynują” kwas foliowy lepsza jest tylko sama forma zmetylowana.
 
Ile czasu sie staracie? My po stracie teraz pierwszy cykl. 😊😊
O pierwsza ciąże też długo się staraliśmy więc nie spodziewałam się,że przy drugiej pójdzie szybciej
Ohhh, ale owulacje masz? W czym u Ciebie jest problem?
Tego nie wiem badania są ok. Ale zrobimy badania od nowa. Rozmawialiśmy, że ten rok jeszcze spróbujemy naturalnie a jeśli się nie uda skorzystamy z kliniki i in vitro
 
Ostatnia edycja:
Dosyć łatwo ten niezwykły to zmetylowany kwas foliowy - musi być widoczna informacja o tym. Wiele suplementów dla kobiet w ciąży i starających się zawiera dwie formy, np. P r e g n a S t a r t. Dla osób które „magazynują” kwas foliowy lepsza jest tylko sama forma zmetylowana.
To ja biorę ovarin bo ja magazynuje :D jak biorę to mam mega wynik kwasu :p wie biorę teraz ovarin a w nim jest metylowany.
 
Hmm dziewczyny o co chodzi z tym kwasem foliowym ? Od kiedy podjęliśmy decyzje o staraniu brałam zwykły kwas, teraz kupiłam pragna start co by może pomógł. Czy lepiej zostać przy zwykłym jak dieta w miarę zdrowa i badania w normie ?
 
reklama
Do góry